Karabük Haber Gazetesi

154 KAMU PERSONELİ AÇIĞA ALINDI

Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen operasyonlar kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden 144, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünden 7,İl Müftülüğü’nden ise 3 kişi açığa alındı. 15 Temmuz Cuma akşamı TSK içerisindeki FETÖ/PDY terör örgütü mensuplarınca darbe teşebbüsünde bulunulmasının ardından düzenlenen operasyonlar sürüyor. Bu kapsamda il ve ilçelerde bulunan Milli Eğitim Müdürlükleri’nde görevli, aralarında […]

154 KAMU PERSONELİ AÇIĞA ALINDI
21 Temmuz 2016 - 17:43 'de eklendi.

Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili yürütülen operasyonlar kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden 144, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünden 7,İl Müftülüğü’nden ise 3 kişi açığa alındı.
15 Temmuz Cuma akşamı TSK içerisindeki FETÖ/PDY terör örgütü mensuplarınca darbe teşebbüsünde bulunulmasının ardından düzenlenen operasyonlar sürüyor. Bu kapsamda il ve ilçelerde bulunan Milli Eğitim Müdürlükleri’nde görevli, aralarında öğretmen ve personelin bulunduğu 154 kişi açığa alındı. İl Müftülüğü bünyesinde ise 3 personel açığa alındı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER