Karabük Haber Gazetesi

‘2. BİLİM VE SANAT ŞENLİĞİ’ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Üstün Yetenekliler Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin düzenlediği ‘2. Bilim ve Sanat Şenliği’ etkinliği yoğun katılımla gerçekleşti. Üstün Yetenekliler Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (KUYEM) gerçekleşen sergiye Vali Yardımcıları Yunus Kalaycı ve Samet Ercoşkun, İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, […]

‘2. BİLİM VE SANAT ŞENLİĞİ’ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
11 Haziran 2016 - 1:52 'de eklendi.

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Üstün Yetenekliler Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin düzenlediği ‘2. Bilim ve Sanat Şenliği’ etkinliği yoğun katılımla gerçekleşti.
Üstün Yetenekliler Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde (KUYEM) gerçekleşen sergiye Vali Yardımcıları Yunus Kalaycı ve Samet Ercoşkun, İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse, KUYEM Müdürü Doç. Dr. Mücahit Coşkun, KUYEM Müdür Yardımcısı Ali Pehlivan, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
Protokol üyelerinin açılışını yapması ile resim, bilim sergisi, şiir dinletisi ve beraberinde tiyatro oyunları sergilendi. Bilim, sanat, yaratıcı düşünce, zeka oyunları, tiyatro, oratoryo, drama, fen bilimleri, duvar resimleri olmak üzere toplamda 129 öğrencinin hazırladığı 250 çalışmanın yer aldığı sergi gün boyu katılımcılar tarafından gezildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER