Karabük Haber Gazetesi

MUZAFFER ATILKAN’IN BİR MESAJI VAR!

Milletvekili adaylığı için geri sayım başladı. Aday adayları haftalar süren çalışmalarını bitirerek Parti Genel Merkezlerinin belirleyeceği isimleri beklemeye başladı. AK Parti Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Atılkan basın açıklaması yayınladı. ATILKAN’dan Karabük Basınına Teşekkür! İşte Muzaffer Atılkan’ın Teşekkür Mesajı SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİM Bu topraklarda doğdum Bu topraklara ait değerlerle yetiştim Bu toprakların insanları ile aynı değerleri paylaştım […]

MUZAFFER ATILKAN’IN BİR MESAJI VAR!
02 Nisan 2015 - 19:08 'de eklendi.

Milletvekili adaylığı için geri sayım başladı.
Aday adayları haftalar süren çalışmalarını bitirerek Parti Genel Merkezlerinin belirleyeceği isimleri beklemeye başladı.
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Atılkan basın açıklaması yayınladı.

ATILKAN’dan Karabük Basınına Teşekkür!

İşte Muzaffer Atılkan’ın Teşekkür Mesajı

SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİM
Bu topraklarda doğdum
Bu topraklara ait değerlerle yetiştim
Bu toprakların insanları ile aynı değerleri paylaştım ve sadece bu değerler uğruna mücadele ettim.
Doğduğum ve ait olduğum Şehrime hizmet etmek istiyorum.
Bizi bekleyen parlak başarılara birlikteliğin gücüyle erişeceğiz
Biz sorumluluğumuzun farkındayız

Karabük dışında görev yaptığımız son yıllardaki çalışmalarımızda, mesaimizden arta kalan zamanlarda, Karabük için ne yapabiliriz düşüncesini hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadık.
Bu süreler zarfında edindiğimiz tecrübelerden de yararlanarak Karabük için nelerin gerekli olduğunu, neler yapılması gerektiği noktasında tasarladığımız düşüncelerimizi, projeler haline getirdik.
Karabük halkının hizmetine sunulacak bu projelerin hayata geçirilmesini sağlayacak alanın da siyasi arena olduğu için siyaseti seçtik.
Karabük’ü, gelişmişlik düzeyinde daha ileri adımlara taşıyacak plan ve programların da, Ak Parti Politikaları ile gerçekleşebileceğine inancım, siyasete girmemde daha etkili oldu.
Karabük’ün geçmiş dönemleri analiz edildiğinde, ilçe olarak Karabük siyasi potansiyel olarak güçlü olmasına rağmen çevrenin etkisiyle kendi politikasını oluşturamamış…
İl olarak Karabük ise yine çevrenin politik etkisinde kalarak siyasi iradeyi tayin etmiştir.
Ancak 2002 yılından sonra her alanda darboğaza giren Türkiye’nin, AK Partinin Türkiye siyasetine getirdiği heyecan ile Yeni Türkiye’nin adımları atılmış ve bu adımlar sonrası Karabük ve ekonomisi de bu heyecandan nasibini almıştır.
Özelleşme süreci sonrası ülkeyle birlikte ekonomik darboğaza giren Kardemir’in yeniden Karabük ve Türkiye’ye kazandırılması AK Parti’nin plan ve programıyla gerçekleşmiştir.
Karabük için bacasız sanayi tabir edilen Karabük Üniversitesi kurulmasaydı, bugün Karabük’ü çok küçülmüş bir kasaba olarak görebilirdik.
Bugün Karabük, AK Parti politikaları ile geçirdiği değişim ve yeniliklerle, merkezi hükümetin yatırımlarıyla, ülkenin dört bir yanından gelen binlerce öğrencinin yüksek öğrenim gördüğü bir il halini almıştır.
Karabük’ün yarını için düşündüğümüz ve tasarladığımız projeleri göreve geldiğimiz günden itibaren takip ederek hayata geçirilmesini AK Parti iktidarıyla inşallah gerçekleştireceğiz.
AK Partiye gönül vermiş Karabük’ün bir ferdi olarak, Karabük ‘e ve Karabük halkına hizmet etme istek ve arzusuyla Karabük’e hizmet getirmeye talip olduk.
Aday adaylığı sürecinde büyük teveccüh ve destek gördüğüm Karabük halkına, AK Partinin en üst kademesinden, en alt kademesine kadar AK Partiye gönül vermiş herkese teşekkür ediyorum.
Bu süreçte , değerli basın mensupları da bizim gözümüz kulağımız, ışığımız oldu. Bütün Karabük’lü hemşerilerimize ulaşmamıza vesile olduğunuz için teşekkür ediyorum.
İnşallah bu süreç sonunda AK Parti ve Karabük’ümüz halkımızın teveccühüyle mutlu sona ulaşacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber