Karabük Haber Gazetesi

5 KİŞİ TUTUKLANDI

Yurt genelinde Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik operasyonlar sürerken, soruşturmanın Karabük ayağında gözaltındaki 17 kişiden 5’i tutuklandı. 15 Temmuz darbe girişimi başlayan süreçte inceleme, gözaltı ve tutuklamaların devam ettiği Karabük’te bugün tamamlanan sorgularının ardından adliyeye sevk edilenlerden 12 kişi adli kontrol şartı ile serbest kalırken 5 kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Genişleyerek devam eden operasyonlarda […]

5 KİŞİ TUTUKLANDI
09 Eylül 2016 - 9:59 'de eklendi.

Yurt genelinde Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik operasyonlar sürerken, soruşturmanın Karabük ayağında gözaltındaki 17 kişiden 5’i tutuklandı.

15 Temmuz darbe girişimi başlayan süreçte inceleme, gözaltı ve tutuklamaların devam ettiği Karabük’te bugün tamamlanan sorgularının ardından adliyeye sevk edilenlerden 12 kişi adli kontrol şartı ile serbest kalırken 5 kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Genişleyerek devam eden operasyonlarda gözaltına alınan ve sorgularının ardından mahkemeye çıkarılan Tarım İl Müdürlüğü personeli veteriner sağlık teknikeri Suat Cebecik, örgüte ait yurt çalışanı Mustafa Çevik, komiser yardımcıları Ünsal Ünal ve Ramazan Aktürk, polis memuru Uğur Ozan Kahraman tutuklanırken, emniyet mensupları N.Y., A.Y., M.O., H.K., İ.M., S.Ç., Ş.Ş., T.D., E.T., Y.Ç., R.T. ve bilgisayar işletmeni M.G. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Gözaltında bulunan diğer şahısların ise sorguları devam ediyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER