Karabük Haber Gazetesi

ADAMA SORMAZLAR MI?

  Ülkenin içinde bulunduğu OHAL durumu söz konusuyken, yaşanılan 15 Temmuz gibi ülke tarihine geçmiş bir ihtilal girişimi ve Türk Milletinin destansı karşı duruşu yaşanmışken, FETÖ diye bir bela tüm çıplaklığı ile deşifre olmuşken, velhasıl saydığımız ve sayamadığımız bir çok şey söz konusu iken adam tutuyor 4 yıl önceki bir fotoğrafı kendi sosyal medyasında paylaşıyor. […]

ADAMA SORMAZLAR MI?
30 Kasım 2017 - 15:17 'de eklendi.

 

Ülkenin içinde bulunduğu OHAL durumu söz konusuyken, yaşanılan 15 Temmuz gibi ülke tarihine geçmiş bir ihtilal girişimi ve Türk Milletinin destansı karşı duruşu yaşanmışken, FETÖ diye bir bela tüm çıplaklığı ile deşifre olmuşken, velhasıl saydığımız ve sayamadığımız bir çok şey söz konusu iken adam tutuyor 4 yıl önceki bir fotoğrafı kendi sosyal medyasında paylaşıyor.

Peki, paylaşılan söz konusu bu fotoğraf ne..?

Eski Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan Sapanca kaymakamıyken, Sayın Mehmet Ali Şahin bey ile İstanbul’a giderken uğrayıp, ziyaret etmişler.

Gökhan Azcan kim..?

Safranbolu’da Kaymakamlık yapmış, Sapanca Kaymakamlığı sırasında 15 Temmuz girişiminden sonra FETÖ Üyesi olduğu suçlamasıyla cezaevine girmiş ve halen FETÖ sanığı olarak yargılanan bir şahıs.

Mehmet Ali Şahin kim..?

Karabük’ün bağrından çıkmış ve Karabük tarihinde Siyaset ve Devlet Büyüğü olarak anılan yegane bir insan.

Karabük’ün Ovacık İlçesi, Ekincik Köyünden çıkan, 2002 Yılından bu yana, Başbakan Yardımcılığı, Devlet Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, TBMM Başkanlığı ve AK Parti’nin 2 Numaralı Koltuğunda Genel Başkan Yardımcılığı yapan ve tüm bu makamlara gelirken Karabük’ten pek bir şey almayıp hep Karabük’e veren bir insan.

Tüm bunlar söz konusuyken ne amaçla bu fotoğrafın paylaşıldığı haber olunca, vay efendim neymiş; çete işbaşındaymış, Şahin ile arasındaki çeyrek asırlık dostluğa fitne sokulmaya çalışılıyormuş, iftira atılıyormuş.

Adama sormazlar mı,

FETÖ Sanığı Gökhan Azcan’ın tarihi Yörük Köyünde ismi verilen sokak tabelası bile aylar önce sökülürken sen ne amaçla bu fotoğrafı paylaştın?

Adama sormazlar mı,

Çeyrek asırlık dostluğumuz var dediğin Şahin’e 4 yıl önce ki bir fotoğrafı tekrar paylaşman ne kazandıracak?

Adama sormazlar mı,

Bu fotoğrafı paylaşmanın izahı nedir?

Aslında adam olan adama çok şey sorarlar da, biz tek bir şey söylemek istiyoruz.

Bu fotoğraf paylaşmanın izahında hiçbir art niyet olmadığına, Sayın Şahin’e karşı haksız bir algı oluşturmayacağına dair bizi ve Sayın Mehmet Ali Şahin’i inandır, biz de çıkıp senden adam gibi özür dileyelim.

Bu izahlar, çakalla, çukalla, çete ile olmuyor.

Bu izahlar, niyetle oluyor.

NEDEN BU FOTOĞRAF?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu