Karabük Haber Gazetesi

AK Gençler Tarafından “Bugünün Gençliği Çalıştay’ı” Gerçekleştirildi

AK PARTİ KARABÜK İL GENÇLİK KOLLARI TARAFINDAN “BUGÜNÜN GENÇLİĞİ ÇALIŞTAY’I” GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

AK Gençler Tarafından “Bugünün Gençliği Çalıştay’ı” Gerçekleştirildi
23 Mart 2015 - 16:45 'de eklendi.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları tarafından “Bugünün Gençliği Çalıştay’ı” gerçekleştirildi.

AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Bilal Enis Bahadır başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Karabük gençliğinin siyasete bakış açısı, gençlerin sorunları ve sorunlarına yönelik çözümler üretmek için sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelindi.

“Bugünün Gençliği Çalıştay’ı” toplantısına Karabük AK Parti Milletvekili Osman Kahveci, Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren, İlim Yayma Cemiyeti, Cihannüma Derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, MÜSİAD, KAİMDER, Genç Memursen Yöneticileri katıldı.

Genel Merkez MKYK üyesi Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Bilal Enis Bahadır gerçekleştirilen çalıştayı değerlendirerek, “Düzenlemiş olduğumuz çalıştayda çıkan sonucun öncelikle ülkemize, milletimize ve Karabük’ümüze hayırlar getirmesini temenni ediyorum. İnşallah bu çalıştay’la gençlerimizin siyasete nasıl baktıklarını, siyasetten ne beklediklerini, siyasetin neresinde olduklarını ve onların sorunlarına nasıl bir çözüm aramamız gerektiğini ortaya koydu. Bu bağlamda bizlerle birlikte olan ve gençlerin sorunlarını kendisine dert edinmiş Sivil Toplum Kuruluşlarına bir kez daha teşekkür ederim. Bizler 2023 hedefleri için durmadan soluksuz bir şekilde çalışacağız,’’dedi.

Karabük Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren ise, “Karabük’ümüz ve gençlerimiz bizler için çok büyük önem arz etmektedir. Büyüklerimiz bizlerden çok şeyler bekliyor ve bu anlamda da Milletvekillerimiz, İl Başkanımız bizlere çok büyük destek oluyorlar. İnşallah hem Karabük’ümüz için hem de gençlerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bizlere çalışmalarımız da destek olan büyüklerimize de bu anlamda çok teşekkür ederim” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber