Karabük Haber Gazetesi

AK PARTİ 2-0’ın Peşine Düştü.

Türkiye siyasetine girdiğinden bu yana Karabük siyasetinde de her platformda tulum çıkartan AK Parti 7 Haziran seçimlerinde bir milletvekilğini kaybetmesinin şokunu üzerinden atmak için yeni formüller peşine girdi. AK Parti Teşkilatları 1 Kasım’da yapılacak olan seçim tekrarında tekrar 2-0 yapabilmek için listeye illaki bir 18 yerleştirme peşine girdi. Bu yerleştirmede de en büyük isim Ahmet […]

AK PARTİ 2-0’ın Peşine Düştü.
16 Eylül 2015 - 1:09 'de eklendi.

Türkiye siyasetine girdiğinden bu yana Karabük siyasetinde de her platformda tulum çıkartan AK Parti 7 Haziran seçimlerinde bir milletvekilğini kaybetmesinin şokunu üzerinden atmak için yeni formüller peşine girdi.

AK Parti Teşkilatları 1 Kasım’da yapılacak olan seçim tekrarında tekrar 2-0 yapabilmek için listeye illaki bir 18 yerleştirme peşine girdi. Bu yerleştirmede de en büyük isim Ahmet Erorhan ortaya çıkıyor.

2004 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den aday adayı olarak seçmenin karşısına ilk olarak çıkan Ahmet Erorhan aradan geçen onbir yıl sonunda belki yine aklının ucunda bile yokken kendini aday adayı kervanının içinde buldu.

1 Kasım’da yapılacak olan seçim tekrarında Karabük’deki siyasal ve yöresel dengeler göz önüne alındığında Ahmet Erorhan isminin ciddi bir etki oluşturacağı kamuoyu önünde çok konuşulan konular arasında yer alıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • atakan kartal ;

    boş bir yazı yazmışsın köşe yazarı.neyin 18 neyin çankırısı.bu kadar dar düşünceli sığ bir bakış açısı olamaz.kardeşim ahmet erorhan kendisi yüksek ziraat mühendisi istanbul büyük şehir belediyesinde üst kademelerde başarıyla görev yapmış ufku geniş değerli hemşerimiz.aynı şekilde sayın burhanettin uysal beyefendide ve değerli büyüğümüz m.a. şahin beyefendide taktire şaiyan işler yapan bir büyüğümüz.bu 3 den herhangi 2 si nasıl kombinasyon olursa olsun karabük 2-0 ak parti olur.yorumu yapan has eskipazarlı.

    16 Eylül 2015 11:46
  • TAKSİM ;

    BURHANNETİN UYSAL- AHMET ERORHAN, DİĞER ADAY ADAYLARIN DIŞTAN BAKTIN MI DOLU GİBİ AMA LAKİN AÇIP BAKTIĞINDA İÇİ BOŞ. BELKİ AĞIR OLABİLİR AMA KİMSE KUSURA BAKMASIN ÖYLESİNİZ! AK PARTİ HAKKEDEN 2:0 YAPMAK İSTİYORSA BURHANNETİN UYSAL- AHMET ERORHAN. BENDE GELİP OYUMU VEREYİM.

    16 Eylül 2015 14:20
karabük haber