Karabük Haber Gazetesi

AK PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

AK Parti İl Başkanlığından suç duyurusu. İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever’e FETÖ Üyesi iftirasını atan şahsın bu iftiraya AK Parti’yi karıştırması üzerine harekete geçen İl Başkanı Timurçin Saylar Savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu. Adliye çıkışı Gazetecilere açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar; “”Bilindiği üzere 2-3 gün önce Emniyet Müdürümüz Twitter üzerinden bir şahsiyetin […]

AK PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU
03 Ağustos 2016 - 18:41 'de eklendi.

AK Parti İl Başkanlığından suç duyurusu. İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever’e FETÖ Üyesi iftirasını atan şahsın bu iftiraya AK Parti’yi karıştırması üzerine harekete geçen İl Başkanı Timurçin Saylar Savcılığa giderek suç duyurusunda bulundu.

Adliye çıkışı Gazetecilere açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar; “”Bilindiği üzere 2-3 gün önce Emniyet Müdürümüz Twitter üzerinden bir şahsiyetin iftiralarına maruz kaldı ve bu İftiralara bizleri de alet etti. FETÖ Terör Örgütü ile başarılı bir şekilde mücadele eden Emniyet Müdürümüzle alakalı iftiralar üzerine bizler de bu anlamda Parti olarak suç duyurusunda bulunduk. Bu kimdir, neyin nesidir, önünü arkasını alacak şekilde her türlü sonuna kadar gidilmesini istiyoruz. Bizler Emniyet Müdürümüzün FETÖ Terör Örgütü ile alakalı yapmış olduğu mücadeleden memnunuz ve kendisini de destekliyoruz. Böyle süreçlerde Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza Karabük’te veya vilayetteki şahsiyetlerle ilgili iftiralara pirim vermeyeceğiz. Gerektiği zaman müdahale edip bu şekilde suç duyuruları ile bu insanları toplumun önünde ilan edecek şekilde, kanunlar çerçevesinde üzerlerine giderek engelleyeceğiz. Bizler Teşkilat olarak Emniyet Müdürümüzü ziyaret ettik ve kendisine de söyledik “Sizden memnunuz diye” Bu şahsın kim olduğunu bilmiyoruz. İsmi Twitter’de belli. Bundan sonrasına kanunlar karar verecek. Bunlar kişileri, Kurumları, Sivil Toplum Örgütlerini böyle baskı altına alarak işi sulandırma yönüne gidiyorlar. Bunları asıl gidilmesi gereken noktayı engellemek için yapılan işler diye düşünüyoruz” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER