Karabük Haber Gazetesi

AK PARTİ’DE NELER OLUYOR?

AK Parti’de alınan grup kararına uymadığı gerekçesi ile İl Disiplin Kurulu kararı ile kesin ihraç istemiyle dosyası Genel Merkez MYK’ya gönderilen İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen partiyi adeta ikiye böldü. AK Parti teşkilatlarının 1 Nisan tarihinden itibaren gerçekleştirmiş olduğu bütün etkinliklerine davet edilmeyen Ahmet Sözen, son olarak Safranbolu Belediyesinin hizmet araçlarının açılış töreninde boy […]

AK PARTİ’DE NELER OLUYOR?
26 Mayıs 2016 - 12:59 'de eklendi.

AK Parti’de alınan grup kararına uymadığı gerekçesi ile İl Disiplin Kurulu kararı ile kesin ihraç istemiyle dosyası Genel Merkez MYK’ya gönderilen İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen partiyi adeta ikiye böldü.

AK Parti teşkilatlarının 1 Nisan tarihinden itibaren gerçekleştirmiş olduğu bütün etkinliklerine davet edilmeyen Ahmet Sözen, son olarak Safranbolu Belediyesinin hizmet araçlarının açılış töreninde boy göstermişti.

acılıs

SÖZEN SAFRANBOLU’DA BOY GÖSTERİYOR

AK Parti Genel Merkez MYK tarafından öncelikle istifası istenen ve bu istifayı reddeden Ahmet Sözen yine Genel Merkez kararı ile il disiplin kurulunca partiden ihraç edilmesine rağmen hala parti belediyelerinin davetlerinde boy göstermesi partilileri sıkıntıya düşürdü.

SÖZEN’İN KURDELE SEVDASI!

Dönemin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in de katılımlarıyla, Safranbolu Belediyesinin hizmet araçlarının açılışında kurdelenin başına geçen fakat kendisine makas dahi verilmeyen Ahmet Sözen yine Safranbolu Belediyesinin bir etkinliğinde kurdele başına geçti.

safranbolu-1

MUHALİFLER BİR ARADA!

Davete katılanlar arasında objektiflere takılan diğer bir isim partide uzun yıllar il başkanlığı yapmış fakat genel merkez tarafından görevden alınan ve şu an İl Başkanlığı görevini yürüten Timurçin Saylar’a muhalif olarak görünen Ömer Ayar.

Diğer taraftan AK Parti’nin kurulduğu günden bu güne bütün kademelerinde yer alan şehrin siyasi büyüğü Mehmet Ali Şahin’in, parti grup kararına uymayarak ihraç edilen Ahmet Sözen’in Safranbolu Belediyesinin davetlerinde boy göstermesini nasıl yorumlayacağı da merak konusu oldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER