Karabük Haber Gazetesi

AK PARTİ’DEN KADEM’E ZİYARET

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve Yönetim Kurulu üyeleri Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ziyaret etti. Geçtiğimiz aylarda KADEM Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan’ın katılımları ile Safranbolu’da temsilciliği açılan KADEM’ i ziyaret eden Saylar, “İnsan haklarının ayrılmaz parçası olarak kadın haklarını hükümet olarak savunuyor, toplumda, siyasette ve iş […]

AK PARTİ’DEN KADEM’E ZİYARET
27 Şubat 2016 - 1:23 'de eklendi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve Yönetim Kurulu üyeleri Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ziyaret etti.

Geçtiğimiz aylarda KADEM Genel Başkanı Sare Aydın Yılmaz, KADEM Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan’ın katılımları ile Safranbolu’da temsilciliği açılan KADEM’ i ziyaret eden Saylar, “İnsan haklarının ayrılmaz parçası olarak kadın haklarını hükümet olarak savunuyor, toplumda, siyasette ve iş hayatında kadınlarımızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.

KADEM’in 2013 yılında kurulan ve yaklaşık 3 yıllık bir geçmişi olmasına rağmen ses getiren, dikkat çeken, farkındalık yaratan, çok sayıda faaliyete başarıyla imza atan bir sivil toplum örgütü olduğunu belirten Saylar, “Dernek, insan haklarının ayrılmaz bir parçası olarak gördüğümüz kadın haklarını savunur, toplumda, siyasette ve iş hayatında kadınların güçlendirilmesini hedefler. Bu amaçla söylem ve politikalar üretir, projeler yürütür, kampanyalar düzenler, kadınların geliştirici eğitimler ve çalıştaylarla sosyo-ekonomik ve siyasal statüsünü artırır” diye konuştu.

KADEM Karabük Şube Başkanı Hatice Bilici’de AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “KADEM Karabük temsilciliğini geçtiğimiz aylarda güzel ve yoğun bir katılım ile açmıştık. Gerçekten kısa bir sürede ses getiren ve Karabük’te amacına adım adım ulaşan bir dernek konumuna geldik. İnşallah hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben, tekrar ziyaretleri için İl Başkanımıza ve yönetimine çok teşekkür ederim” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER