Karabük Haber Gazetesi

AKSOY ; BEN İŞİME BAKARIM!

1 Nisan Cuma günü yapılan İl Genel Meclisi toplantısında yapılan seçimlerde AK Parti teşkilatlarının grup kararı olmasına rağmen son dakika Ahmet Sözen’in aday olması ve İl Genel Meclisi Başkanlığına seçilmesi AK Parti camiasında şok etkisi yaratırken, hemen ardından birkaç gün sonra benzer olayın Safranbolu Belediye Meclisinde yaşanması deprem etkisi yarattı. Belediye Meclis toplantısından bir gün […]

AKSOY ; BEN İŞİME BAKARIM!
12 Nisan 2016 - 9:32 'de eklendi.

1 Nisan Cuma günü yapılan İl Genel Meclisi toplantısında yapılan seçimlerde AK Parti teşkilatlarının grup kararı olmasına rağmen son dakika Ahmet Sözen’in aday olması ve İl Genel Meclisi Başkanlığına seçilmesi AK Parti camiasında şok etkisi yaratırken, hemen ardından birkaç gün sonra benzer olayın Safranbolu Belediye Meclisinde yaşanması deprem etkisi yarattı.

Belediye Meclis toplantısından bir gün önce Yurt dışı seyahatine çıkan ve Meclis toplantısına katılmayan Belediye Başkanı Necdet Aksoy gelişmelerden sonra seyahatini yarıda kesmek zorunda kaldı.

Başkan Aksoy düzenlemiş olduğu basın toplantısında topu AK Parti Teşkilatlarına attı ve “Ben Belediye Başkanı olarak görevimin başındayım. Belediye meclisinin çalışmalarında da beraber çalışmaya, seçilen komisyon kimse onlarla çalışmaya devam ederim. Ben işime bakarım.” diye konuşan Aksoy’un bu açıklamasından sonra AK Parti İl Teşkilatı sessizliğini korurken, bu sessizliğin önümüzdeki günlerde yaşanacak bir değişimle bozulacağı yönünde bilgi verildi.

Hatırlanacağı üzere Safranbolu Belediyesinde AK Parti’li belediye meclis üyeleri arasında da geçmiş dönemde fikir ayrılıkları olmuş Başkan Aksoy’un başkanlığında özellikle Karıt mevkiinde yapılmasına karar verilen öğrenci yurdu ile ilgili AK Parti meclis üyelerinin de içinde bulunduğu bir grup tarafından karara şerh koyulmuş ve bu durum Ankara’ya da şikayet edilmişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • murat ;

    Belediye başkanları valiliğe baglansın. Muhtarlar gibi. Siyasete sokulmasın

    12 Nisan 2016 12:01
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER