Karabük Haber Gazetesi

AKSOY’DAN İLGİNÇ GÖNDERME!

Safranbolu Belediye Başkanı Dr Necdet Aksoy, Ak Parti İl Başkanlığında , Safranbolu ilçe başkanı Ali Kaya’nın basına tanıtım bölümüne katıldı ve yeni atanan ilçe başkanı ile çok verimli çalışmalar yapacaklarına inandığını belirtti.   Aksoy; “Safranbolu AK Partinin hep kalesi olmuştur, Partinin kuruluşundan bugüne AK parti belediyeleri tarafından yönetilmiş, İlk kez Sayın Mehmet Ceylan ile başlayan […]

AKSOY’DAN İLGİNÇ GÖNDERME!
11 Şubat 2016 - 17:26 'de eklendi.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr Necdet Aksoy, Ak Parti İl Başkanlığında , Safranbolu ilçe başkanı Ali Kaya’nın basına tanıtım bölümüne katıldı ve yeni atanan ilçe başkanı ile çok verimli çalışmalar yapacaklarına inandığını belirtti.

 

Aksoy; “Safranbolu AK Partinin hep kalesi olmuştur, Partinin kuruluşundan bugüne AK parti belediyeleri tarafından yönetilmiş, İlk kez Sayın Mehmet Ceylan ile başlayan hizmet yarışında son seçimlerde tarihi bir oy oranı ile biz bu görevi bu hizmeti sürdürmekteyiz. Safranbolu halkı her güzelliğe layıktır,hizmet yarışımız devam edecektir inşallah, Biliyorsunuz kısa bir dönem önce Ahmet Güneş Ağabeyim görevden ayrıldı,kendisi ile uzun dönem verimli çalışmalar yaptık, şimdi genç dinamik bir kardeşimiz sevgili Ali Kaya atandı ve inanıyorum ki yine seviyeli ve hizmete dönük çalışmalarda bir olacağız, üreteceğiz, Safranbolu için çalışacağız, ” dedi.

 

Bir gazetecinin “Siz Ahmet Güneş Ağabey diyorsunuz, saygıyla anıyorsunuz ancak  kendisi size sert eleştiriler yaptı,suçlamalarda bulundu ne diyeceksiniz o açıklamalar ” için diye soru yönetince Aksoy; ” Talihsiz bir açıklama tabi, ancak biz kendisi ile yüz yüze görüşmeden,bu bilgileri nereden edindiğini anlamadan,sormadan, bir açıklama yapmayız partimizde buna müsaade etmez, bu sorunuza bir fıkra ile yanıt vereyim isterseniz, – Adamın biri eşinden ayrılmak için Kadı’ya gitmiş, Kadı olmaz niçin ayrılıyorsunuz neden diye sorunca, adam aile mahremiyeti  demiş. Kadı ayrılmalarına karar vermiş.Sonra adama dönmüş şimdi ayrıldınız anlat bakalım nedir bu mahremiyet ? demiş..

Adam- Saygıdeğer Kadı efendi şimdi o özgür bir kadın, arkasından konuşmak olmaz” demiş… Kısacası biz arkadan konuşmayız yüz yüze anlaşır,paylaşır kamuoyu ile de paylaşılması gerekenleri paylaşırız” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER