Karabük Haber Gazetesi

ALİ KAYA HALKIN İÇİNDEN ÇIKMIYOR

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya seçim çalışmalarına halkın içinde devam ediyor Safranbolu’da  Kıranköy, Eski Çarşı esnaflarını gezen AK Parti Adayı Kaya, Safranbolu’da sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmadan çalışmalarımıza devam edeceklerini söyledi. Gazetemize açıklamada bulunan Kaya “Safranbolu’ya, Safranbolu’yu iyi bilen yöneticilerin elinin değmesi gerekiyor. Çünkü, Safranbolu, çok özel bir kent. Safranbolu, atalarımızın bize bıraktığı bir […]

ALİ KAYA HALKIN İÇİNDEN ÇIKMIYOR
10 Şubat 2019 - 1:32 'de eklendi.

AK Parti Safranbolu Belediye Başkan Adayı Ali Kaya seçim çalışmalarına halkın içinde devam ediyor

Safranbolu’da  Kıranköy, Eski Çarşı esnaflarını gezen AK Parti Adayı Kaya, Safranbolu’da sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmadan çalışmalarımıza devam edeceklerini söyledi.

Gazetemize açıklamada bulunan Kaya “Safranbolu’ya, Safranbolu’yu iyi bilen yöneticilerin elinin değmesi gerekiyor.

Çünkü, Safranbolu, çok özel bir kent.

Safranbolu, atalarımızın bize bıraktığı bir miras şehri. Seçim çalışmalarımıza esnaflarımızı ve caddelerde bulunan vatandaşlarımızı kucaklayarak başladık. İnsanlarımızın bize karşı olan ilgi ve alakasından fazlasıyla memnun kaldığımızı büyük bir mutlulukla ifade ediyorum.” dedi.

Safranbolu gibi çok özel bir kente yakışır 38 adet projemizle vatandaşların karşısına çıktıklarını söyleyen Kaya; “Şehrimize yapacağımız bu projeleri halkımıza anlatıyoruz, projelerimizi hazırlıyoruz. Gitmediğimiz sokak, çalmadığımız kapı kalmayacak. Sıkmadığımız el, konuşmadığımız vatandaş bırakmayacağız. Bizim Safranmolu’ya olan sevdamızı ve samimiyetimiz vatandaşlarımız tarafından da görülüyor ki, onların dualarıyla yürüyoruz”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • İsmail Köroğlu ;

    Çok samimi ve çok değerli bir insan Ali Kaya, Safranbolu için yapabileceği güzel İşler olduğuna eminim.inşallah seçilir ve Safranbolu halkı farkı yaşar.

    13 Şubat 2019 10:44
Karabük Kız Yurdu
karabük haber