Karabük Haber Gazetesi

ALTINÖZ; “KARDEMİR’E İŞÇİ ALIMI YAPILACAK”

AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz bu gün yaptığı özel açıklamada KARDEMİR A.Ş’nin çok yakında işçi alımı ilanına çıkacağını belirtti. İl Başkanı Altınöz “KARDEMİR A.Ş. Yöneticileri ile geçtiğimiz gün yaptıkları bir görüşmede Karabüklülerin işçi alımı ile ilgili ciddi bir beklenti içinde olduğunu söyledik ve siyasi irade olarak bizimde bölge istihdamı noktasında üzerine düşenlerini yapmalarını istedik. […]

ALTINÖZ; “KARDEMİR’E İŞÇİ ALIMI YAPILACAK”
12 Haziran 2018 - 18:48 'de eklendi.

AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz bu gün yaptığı özel açıklamada KARDEMİR A.Ş’nin çok yakında işçi alımı ilanına çıkacağını belirtti.

İl Başkanı Altınöz “KARDEMİR A.Ş. Yöneticileri ile geçtiğimiz gün yaptıkları bir görüşmede Karabüklülerin işçi alımı ile ilgili ciddi bir beklenti içinde olduğunu söyledik ve siyasi irade olarak bizimde bölge istihdamı noktasında üzerine düşenlerini yapmalarını istedik. Kısacası KARDEMİR Yönetimi işçi alımı ile ilgili talebimize çok olumlu yaklaştılar. Bu gün yarın işçi alımı ile ilgili KARDEMİR A.Ş’den bir açıklama bekliyoruz.” diye konuştu.

İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, kaç kişi ve ne zaman alınacağı noktasında da şu bilgileri içeren bir açıklama yaptı; “Geçtiğimiz aylarda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız geldiğinde KARDEMİR’in Bin kişilik bir alım yapmasının söz konusu olduğu gündeme gelmişti. Ağanın eli tutulmaz biz en az geçtiğimiz aylarda gündeme gelen Bin kişinin yarısı olsun isteriz ve beklentimiz de o yönde. İşçi alımı ile ilgili alım açıklamasının da bayramdan önce KARDEMİR A.Ş tarafından yapılacağını umuyoruz”

İl Başkanı ayrıca KARDEMİR A.Ş’nin işçi alım ilanında Karabük’te yaşayan kişilerin ve Karabüklülerin alınması kriterlerinin olacağını da verdiği bilgilerin arasına ekledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • BAYRAM ALİ ;

    ÖZEL BİR ŞİRKET ELEMAN ALIMI YAPACAK VE BUNUN MÜJDESİNİ BİR PARTİNİN İL BAŞKANI YAPIYOR.ÇOK KOMİK DOĞRUSU,TAM BİR LEVENT KIRCA’LIK VAKA.HÜRMETLER.

    13 Haziran 2018 10:16
  • cengiz ;

    memleketimin meslek liseli genclerimizi almazsiniz sehir disindan ilkokul mezunu alirsiniz bu secimde 1 vekil anca cikar karabukten

    13 Haziran 2018 15:45
Karabük Kız Yurdu
karabük haber