Karabük Haber Gazetesi

ALTINÖZ; “ZEKİ ÇAYLI KİN VE HUSUMETİNE SİYASETİ ALET EDİYOR”

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı kendisine yapılan saldırı ile ilgili bazı basın kuruluşlarına vermiş olduğu demeçte AK Parti’yi suçlamış ve “SALDIRGAN AKP MİLİTANI” olarak nitelendirerek AK Parti’yi hedef almıştı. AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, MHP’li başkan Zeki Çaylı’nın suçlamalarına sosyal medya hesabından sert bir dille açıklama yaptı. Altınöz yaptığı açıklamada;”Yenice Belediye Başkanı Sayın Zeki […]

ALTINÖZ; “ZEKİ ÇAYLI KİN VE HUSUMETİNE SİYASETİ ALET EDİYOR”
06 Haziran 2019 - 18:33 'de eklendi.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı kendisine yapılan saldırı ile ilgili bazı basın kuruluşlarına vermiş olduğu demeçte AK Parti’yi suçlamış ve “SALDIRGAN AKP MİLİTANI” olarak nitelendirerek AK Parti’yi hedef almıştı.

AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, MHP’li başkan Zeki Çaylı’nın suçlamalarına sosyal medya hesabından sert bir dille açıklama yaptı.

Altınöz yaptığı açıklamada;”Yenice Belediye Başkanı Sayın Zeki Çaylı’ya yapılan saldırıyı olayı öğrendiğimde hemen olayı kınadığımızı belirten açıklamayı yaptık ve MHP il başkanı Sayın Adem Kar başkanı arayıp Geçmiş olsun dileklerimi ilettim.Bugün basında Zeki Çaylı’nın olaya karışan şüpheli şahısla ile ilgili Akp militanı ifadesini kullanarak partimizi hedef alması acizliğini göstermektedir.Olayın partimizle hiçbir ilgi ve alakası yoktur.Kendisininde kurucu ilçe başkanlığı ve uzun Yıllar içersinde siyaset yaptığı Ak Partiye bu ithamı yapmasını kınıyorum.Olay yargıya intikal etmiş bir olay kim ne yaptı ise hesabını orada versin şahsi kin ve husumetlerine siyaseti alet etmesinler.Bizim tek gayemiz var o da halkımıza hizmet etmektir.”ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber