Karabük Haber Gazetesi

ANKARA’YA GİDECEK İSİMLER BELLİ OLDU

AK Parti Karabük İl Başkanlığı koltuğuna aday isimlerden bazıları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere Ankara’ya davet edildi. AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar’ın istifasının ardından yeni il başkanının atanmasına az bir süre kaldı. 20’nin üzerinde adayın isminin konuşulduğu il başkanlığı koltuğuna kimin getirileceği merak konusu olurken, haber […]

ANKARA’YA GİDECEK İSİMLER BELLİ OLDU
11 Ekim 2017 - 20:28 'de eklendi.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı koltuğuna aday isimlerden bazıları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere Ankara’ya davet edildi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar’ın istifasının ardından yeni il başkanının atanmasına az bir süre kaldı. 20’nin üzerinde adayın isminin konuşulduğu il başkanlığı koltuğuna kimin getirileceği merak konusu olurken, haber merkezimize ulaşan son bilgilere göre Genel Başkan Erdoğan ile görüşmek üzere 4 isim yarın Ankara’ya gidecek.

Edinilen bilgiye göre yarın saat 16:00’da başlayacak görüşme için Karabük’ten Mustafa Çelenli, Av. İsmail Altınöz, Ak Parti Karabük Gençlik Kolları İl Başkanı Hakan Eren ve Bülent Ersöz çağrıldı.

Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile yapılacak görüşmenin ardından yeni il başkanının atanması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • hasan ;

    ak partiye uygun, tabana uygun siyaset yapabilecek ve ayrıştırmayacak, sırtlanları da bu davadan uzaklaştıracak tek bir isim var burada. umarım tespit edilir de kendisine ve çevresine değil bu davaya hizmet edecek bir il başkanımız olur. Allah hayırlısını versin Karabükümüze.

    12 Ekim 2017 14:08
  • Rahmi ;

    Hayırlısı olsun

    12 Ekim 2017 20:10
Karabük Kız Yurdu