Karabük Haber Gazetesi

ARSLAN; “FARKLI DÜŞÜNCELERE DÜŞMAN GİBİ DAVRANMANIZI GEREKTİRMEZ!”

MHP Çağrı Heyetinin düzenlediği Olağanüstü Kongreye katılıp oy veren  MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan sosyal medya hesabından açıklama yaparak, “Farklı düşünmemiz birbirimize düşman gibi davranmamızı gerektirmez. Çünkü biz farklı düşünmekle düşman değiliz ülküdaşız dedi. Mahkeme kararıyla atanan MHP çağrı heyetinin düzenlediği olağanüstü kongreye katılıp oy verdiği belirlenen Karabük İl Başkanı Arslan sosyal medya hesabı […]

ARSLAN; “FARKLI DÜŞÜNCELERE DÜŞMAN GİBİ DAVRANMANIZI GEREKTİRMEZ!”
24 Haziran 2016 - 17:07 'de eklendi.

MHP Çağrı Heyetinin düzenlediği Olağanüstü Kongreye katılıp oy veren  MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan sosyal medya hesabından açıklama yaparak, “Farklı düşünmemiz birbirimize düşman gibi davranmamızı gerektirmez. Çünkü biz farklı düşünmekle düşman değiliz ülküdaşız dedi.

Mahkeme kararıyla atanan MHP çağrı heyetinin düzenlediği olağanüstü kongreye katılıp oy verdiği belirlenen Karabük İl Başkanı Arslan sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak, “Farklı düşünmemiz birbirimize düşman gibi davranmamızı gerektirmez. Çünkü biz farklı düşünmekle düşman değiliz ülküdaşız.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Burhanettin Arslan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada  şunları söyledi.
“Değerli ülküdaşlarım,
Partimiz mensubu birkaç milletvekili, tüzüğün 63.maddesinde değişiklik yapılması isteğiyle olağanüstü kongre yapılmasını istemiş ve bu hususta çeşitli girişimlerde bulunmuşlardır.
Bu olağanüstü kongre süresince partimiz içinde görüş ayrılığının olması normaldir. Tabii ki bazı arkadaşlarımız bir adayı desteklerken, diğerleri de diğer bir adayı veya genel merkezin düşüncelerini destekleyecektir. Bazı ülküdaşlarımız genel merkezin haklı olduğunu düşünürken, bazıları da genel merkezin değişmesi gerektiğini düşünmektedir. Demokratik ortamda her ülküdaşımızın düşüncesi önemlidir ancak bu görüş ayrılıkları hepimizin Türk Milliyetçisi ve ülkücü olduğumuz gerçeğini ortadan kaldırmaz. Farklı düşünmemiz birbirimize düşman gibi davranmamızı gerektirmez. Çünkü biz farklı düşünmekle düşman değiliz ülküdaşız.
Ülkemizin bizim birliğimize ihtiyacı var. Tartışmalarımızda ve sosyal medyada ki yazışmalarımızda, kırıcı ve yıkıcı değil, yapıcı olalım.
ALLAH Ülkücü hareketin ve ülkemizin yardımcısı olsun.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER