Karabük Haber Gazetesi

BAHÇELİ VERGİLİ’Yİ ZİYARET EDECEK

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli, aralarında Karabük’ün de bulunduğu 11 ile teşekkür turuna çıkacak. İlk olarak Antalya’da belediye başkanları ile bir araya gelecek olan Bahçeli daha sonra il belediye başkanlığını kazanan adayları ziyaret edecek. Henüz tarih belli olmamasına rağmen, MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin Karabük’e gelerek üçüncü defa Karabük Belediye Başkanı seçilen Rafet […]

BAHÇELİ VERGİLİ’Yİ ZİYARET EDECEK
07 Nisan 2019 - 14:30 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli, aralarında Karabük’ün de bulunduğu 11 ile teşekkür turuna çıkacak.

İlk olarak Antalya’da belediye başkanları ile bir araya gelecek olan Bahçeli daha sonra il belediye başkanlığını kazanan adayları ziyaret edecek. Henüz tarih belli olmamasına rağmen, MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin Karabük’e gelerek üçüncü defa Karabük Belediye Başkanı seçilen Rafet Vergili’ye ve Karabük halkına teşekkür etmesi bekleniyor

MHP lideri Bahçeli, belediye başkanlarıyla buluşacak. Sonra da MHP’nin kazandığı illere teşekkür ziyaretinde bulunacak.

31 Mart’ta yapılan Mahallî İdareler seçimlerinde mevcut belediye sayısını 125’ten 227’ye çıkararak önemli bir başarıya imza atan MHP’de yoğun tempo sürüyor. Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19-21 Nisan tarihleri arasında seçimi kazanan belediye başkanlarıyla Antalya kampında bir araya gelecek. Bahçeli, çiçeği burnunda başkanlara “Bir an önce hizmete başlayın. Görevinize odaklanın. Seçim taahhütlerinizi yerine getirin. Özverili çalışın” diyecek.

YÜZDE 56 TEBRİĞİ
MHP lideri, kampın ardından il il gezerek teşekkür turu yapacak. Bahçeli ilk olarak, yüzde 56 ile en yüksek oyu aldığı Bayburt’a gidecek.

TOPLAM 11 ŞEHİR

MHP lideri Bahçeli’nin yeni kazanılan belediyeleri de ziyaret etmesi bekleniyor. MHP, Mahalli İdareler seçimlerinde Manisa, Erzincan, Çankırı, Karaman, Osmaniye, Bartın, Karabük, Bayburt, Amasya ile 2014 seçimlerinde kıl payı AK Parti’ye kaybettiği Kütahya ve Kastamonu’yu almıştı. Bahçeli’nin bu illere de teşekkür ziyareti yapması planlanıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber