Karabük Haber Gazetesi

Barısıc Git Artık

Barısıc, takımı hafta içi antrenmanlar yaptırıp Kayserispor maçına hazırlıyor, ama O takım sahada var mı? Yok mu? Belli değil. Bu hoca maçları yedek kulübesinden izliyor, ayağa kalkıp oyuncuları uyarma gereği bile duymuyor. Kulübeden Kaleci Ahmet Şahin dışarı çıkıp sahadaki arkadaşlarına bir şeyler söylüyor, ama Barısıc, yine de yerinden kımıldamıyor. Hocanın takımdan ayrılacağını, ayrılması gerektiğini birkaç […]

Barısıc Git Artık
28 Mayıs 2017 - 21:26 'de eklendi.

Barısıc, takımı hafta içi antrenmanlar yaptırıp Kayserispor maçına hazırlıyor, ama O takım sahada var mı? Yok mu? Belli değil. Bu hoca maçları yedek kulübesinden izliyor, ayağa kalkıp oyuncuları uyarma gereği bile duymuyor. Kulübeden Kaleci Ahmet Şahin dışarı çıkıp sahadaki arkadaşlarına bir şeyler söylüyor, ama Barısıc, yine de yerinden kımıldamıyor.

Hocanın takımdan ayrılacağını, ayrılması gerektiğini birkaç haftadır yazıyorum bunda da ısrarlıyım. Yönetiminde Barısıc’den memnun olduğunu düşünmüyorum Karabük’te hiç kimse hocadan memnun değil. Barısıc’le, Karabükspor’un mayası uyuşmadı. Artık hocanın gönül rızasıyla takımdan ayrılmalı bunu yapmazsa kovulmak zorunda kalabilir.

Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belli olur haftalardır maç kazanmaya hasret, birçok maçında sahada ezilmiş bir takım seyrediyoruz. Bu aşağıya düşüş hocayla devam edilmesi durumunda yeni sezonda kötü başlangıca neden olur.

Hocayla ilgili yöneticilerin açıklamaları mecburiyetten söylenen şeyler soru sorulunca takımın başındaki kişi için ne diye cevap verecekler tabi ki hocamızdan memnunuz diyecekler, gerçek düşüncelerini yönetim kurulu toplantılarında söylerler.

Barısıc’ın oynattığı takım Kayserispor karşısında nasıl berabere kaldı şaşılacak bir durum. Futbol mucizesi Karabükspordan yana oldu. Kayserispor’da Umut iyi golcü olsa bu maç ilk yarı 4-0 olurdu ikinci yarı da bu kadar daha net gol pozisyonuna girdiler atamadılar. Beraberlik golünü atıp santra sonrası tekrar yenik duruma düşmemiz oyuna konsantre olamadığımızı gösteriyor. Son 5 dakikada Yatabare oyuna girip ilk topla buluşmasında gol atması 1 puan almamızı sağladı.

Maçın 85 dakikasını Kayserispor, son 5 dakikasını Karabükspor oynadı.

Biraz Serdar mücadele etti, kaleci Rbyka da kurtarışlar yaptı diğerleri ise tatil havasından hiç çıkmadılar.

Yazık olan iddasız maçlarda bile bu takım maç kazanıp 1.5 Milyon Liralık galibiyet gelirini alamaması. Borçla boğuşan kulübe en büyük gelir kapısından mahrum bırakılması. Bu borçlar nasıl ödenecek. Futbolcular maçları kazanamazlarsa paralarını da alamaz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber