Karabük Haber Gazetesi

Başkan Dr. Necdet Aksoy: “Demokrasi nöbetimiz devam ediyor”

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Misak-ı Milli Meydanında devam eden nöbetle ilgili açıklama yaparak demokrasiye yapılan saldırıya tepkinin devam ettiğini ifade etti. FETÖ üyesi askerlerce 15 Temmuz gecesi başlatılan darbe girişimi sonrasında Safranbolu’da başlatılan demokrasi nöbetleri devam ediyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Safranbolu’da da geleceğe, demokrasiye yapılan alçakça saldırısına tepkilerin devam ettiğini ifade eden […]

Başkan Dr. Necdet Aksoy: “Demokrasi nöbetimiz devam ediyor”
27 Temmuz 2016 - 15:18 'de eklendi.

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Misak-ı Milli Meydanında devam eden nöbetle ilgili açıklama yaparak demokrasiye yapılan saldırıya tepkinin devam ettiğini ifade etti.
FETÖ üyesi askerlerce 15 Temmuz gecesi başlatılan darbe girişimi sonrasında Safranbolu’da başlatılan demokrasi nöbetleri devam ediyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Safranbolu’da da geleceğe, demokrasiye yapılan alçakça saldırısına tepkilerin devam ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, “Vatandaşlarımız, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarını yerine getirmeye devam ediyor. Yine burada her görüşten insanımız bulunmakta. Burada ortak bir görüş hâkim. Burada herkes demokrasimizi ve vatanımız koruma amacında. Safranbolu Belediyesi olarak bizlerde halkımızın daha verimli zaman geçirmeleri için hizmet vermeye devam ediyoruz. Örnek verecek olursak, burada çay ikramlarımız, gece 24.00’dan sonra bazen sıcak bir çorba, bazen yemek ikramlarımız ile halkımıza destek vermeye devam ediyoruz. Yine bunun yanında kahramanlık türkülerinin seslendirildiği mini konserler düzenliyoruz. Çeşitli bilim ve ilim adamları Safranbolumuz’u ziyaret edecekler ve Safranbolulu vatandaşlarımız ile sohbetler yapacaklar. Bunun yanı sıra önümüzdeki günlerde Düzce Belediyesi Mehteran Takımı burada bir konser verecek. Kısaca Safranbolu 15 Temmuzdan beri dimdik ayakta ve Demokrasi Nöbetine hiçbir ayrım yapmadan, kardeşlik duyguları içerisinde devam ediyor” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER