Karabük Haber Gazetesi

Başkan Vergili: “Hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında Kılavuzlar Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, “ Hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz, vatandaş bize değil, biz vatandaşa gidiyoruz” dedi. Başkanlık ofisi uygulaması kapsamında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Kılavuzlar Mahallesinde vatandaşlarla toplantı yaptı. Kılavuzlar Mahalle Muhtarı Mithat Gümüş, Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yapmış olduğu çalışmalardan […]

Başkan Vergili: “Hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz”
17 Kasım 2016 - 13:56 'de eklendi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Gezici Başkanlık Ofisi uygulaması kapsamında Kılavuzlar Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek, “ Hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz, vatandaş bize değil, biz vatandaşa gidiyoruz” dedi.
Başkanlık ofisi uygulaması kapsamında Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Kılavuzlar Mahallesinde vatandaşlarla toplantı yaptı.
Kılavuzlar Mahalle Muhtarı Mithat Gümüş, Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederek, mahallenin sorunlarını dile getirdi.
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, mahalle muhtarı Mithat Gümüş’ün talebi üzerine trafik komisyonuna dilekçe yazdıktan sonra kaç durak gerektiğini ve yerlerinin tespit edilip durakların konulacağını söyledi.
Başkan Vergili mahalle sakinleri ile bir süre yaptığı sohbetin ardından Kılavuzlar mahallesinde oluşturulan başkanlık makamından ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER