Karabük Haber Gazetesi

BAŞKENTTE LOKUM KEYFİ

Karabüklüler Vakfı’nın üyeleri Ankaralılara Safranbolu lokumu ikram etti. Kızılay meydanında dağıtılan içinde çeyrek altın bulunan Safranbolu lokumuna Başkentliler büyük ilgili gösterdi. Atatürk Kültür Merkezi’nde 19-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen olan Karabük Günleri kapsamında Karabüklüler Vakfı tarafından ilginç bir tanıtımın etkinliği yapıldı. Karabüklüler Vakfı tarafından etkinliği tanıtım için Kızılay Meydanı’nda kilolarca Safranbolu lokumu dağıtıldı. Dağıtılan […]

BAŞKENTTE LOKUM KEYFİ
17 Mayıs 2016 - 18:42 'de eklendi.

Karabüklüler Vakfı’nın üyeleri Ankaralılara Safranbolu lokumu ikram etti. Kızılay meydanında dağıtılan içinde çeyrek altın bulunan Safranbolu lokumuna Başkentliler büyük ilgili gösterdi.
Atatürk Kültür Merkezi’nde 19-22 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenen olan Karabük Günleri kapsamında Karabüklüler Vakfı tarafından ilginç bir tanıtımın etkinliği yapıldı. Karabüklüler Vakfı tarafından etkinliği tanıtım için Kızılay Meydanı’nda kilolarca Safranbolu lokumu dağıtıldı. Dağıtılan lokumunun bir özelliğinde içinde çeyrek altın bulunmasıydı. Yedikleri lokumdan çeyrek altın çıkan Ankaralılar ‘Hem ağzımız tatlandı hem de cebimiz” dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER