Karabük Haber Gazetesi

BOYACIOĞLU GÖREVDEN ALINDI

Özel Medikar Hastanesi’nde flaş gelişme. 15 Nisan 2015 tarihinde Karabük’teki görevine başlayan Medikar Başhekimi ve Genel Müdürü Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu bugün görevinden alındı. Görev yaptığı yaklaşık 19 ay boyunca toplumun çeşitli kesimleri sıcak diyaloglar oluşturan ve gerek şehir içi gerek şehir dışı çalışmalarıyla Medikar’a olan ilgiyi artıran Op. Dr. Boyacıoğlu Meydan Haber’e yaptığı açıklamada, […]

BOYACIOĞLU GÖREVDEN ALINDI
13 Kasım 2016 - 13:27 'de eklendi.

Özel Medikar Hastanesi’nde flaş gelişme. 15 Nisan 2015 tarihinde Karabük’teki görevine başlayan Medikar Başhekimi ve Genel Müdürü Op. Dr. Ziya Boyacıoğlu bugün görevinden alındı.

Görev yaptığı yaklaşık 19 ay boyunca toplumun çeşitli kesimleri sıcak diyaloglar oluşturan ve gerek şehir içi gerek şehir dışı çalışmalarıyla Medikar’a olan ilgiyi artıran Op. Dr. Boyacıoğlu Meydan Haber’e yaptığı açıklamada, “Canla başla çalıştık. Vicdanım sonuna kadar rahat. Gök kubbede hoş bir sada bırakabildiysek ne mutlu bize. Ben sizin aracılığınızla Karabük halkına, sivil toplum kuruluşlarına, muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Her birinden de helallik diliyorum. Ben varsa hakkımı helal ediyorum” dedi.

ÜST ÜSTE GÖREVDEN ALMALAR

Öte yandan, Karabük’te son bir kaç hafta içinde önce Kardemir Genel Müdürü Mesut Uğur Yılmaz’ın, hemen ardından İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever’in son olarak da Medikar Hastanesi Genel Müdürü ve Başhekimi op. Dr. Ziya Boyacıoğlu’nun görevden alınması ‘Karabük’te neler oluyor’ dedirtti. Birçok kişi kendi alanlarında başarıya ulaşmış isimlerin birer birer görevlerinden alınmalarını tepki ile karşılıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER