Karabük Haber Gazetesi

BÜYÜKELÇİ NKURABAGAYA KARDEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Burundi Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Joël Nkurabagaya, Karabük’e gelerek KARDEMİR A.Ş fabrikalarını ziyaret etti. KARDEMİR A.Ş İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Metin Altan, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onur ve Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ercüment Ünal ile Yatırımlar Koordinatörü İbrahim Göl tarafından karşılanan Büyükelçi Joël Nkurabagaya, ziyaret kapsamında şirketin faaliyetleri ve yeni yatırımları hakkında bilgi aldı. […]

BÜYÜKELÇİ NKURABAGAYA KARDEMİR’İ ZİYARET ETTİ
01 Temmuz 2016 - 3:08 'de eklendi.

Burundi Cumhuriyeti Türkiye Büyükelçisi Joël Nkurabagaya, Karabük’e gelerek KARDEMİR A.Ş fabrikalarını ziyaret etti.
KARDEMİR A.Ş İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Metin Altan, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onur ve Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ercüment Ünal ile Yatırımlar Koordinatörü İbrahim Göl tarafından karşılanan Büyükelçi Joël Nkurabagaya, ziyaret kapsamında şirketin faaliyetleri ve yeni yatırımları hakkında bilgi aldı.
Ray Profil Haddehanesi, Kontinü Haddehane ve Çubuk Kangal Haddehanesinde teknik incelemelerde de bulunan Büyükelçi Nkurabagaya, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada Kardemir’in üretim teknolojisinden etkilendiğini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER