Karabük Haber Gazetesi

BUZLAR ERİYOR…

Şehir olarak Karabükspor’un içinde bulunduğu mali krizin devamında süre gelen olağanüstü kongre kararı ile birlikte Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin adeta bütün sorumluluğu üzerine alırcasına Vali Kemal Çeber başkanlığında yapılan toplantıların ardından KARDEMİR ile yaşanan para polemiği ortamı adeta tef gibi germişti. Başkan Vergili’nin sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımlar sürecin ne kadar sıkıntılı geçeceğinin habercisi […]

BUZLAR ERİYOR…
31 Ağustos 2018 - 22:04 'de eklendi.
Şehir olarak Karabükspor’un içinde bulunduğu mali krizin devamında süre gelen olağanüstü kongre kararı ile birlikte Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin adeta bütün sorumluluğu üzerine alırcasına Vali Kemal Çeber başkanlığında yapılan toplantıların ardından KARDEMİR ile yaşanan para polemiği ortamı adeta tef gibi germişti.
Başkan Vergili’nin sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımlar sürecin ne kadar sıkıntılı geçeceğinin habercisi olmaya başladı.
Bugün sabah kulüp binasında yapılan basın açıklamasında başkan Sedat Namal’ın yumuşak bir geçişle vermiş olduğu sıcak mesajlar gün içerisinde KARDEMİR ile havayı yumuşatmış ve sonuçta da şehrin olmazsa olmazı olan KARDEMİR’in evladı gibi görünen Karabükspor davasından vazgeçmeyeceğinin sinyalleri alınmaya başlandı.
Pazartesi KARDEMİR’de yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında gündeme alınacak Karabükspor konusunda olumlu kararların çıkacağı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.
Diğer taraftan günü çok yoğun bir şekilde geçiren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, TSO Başkanı Mehmet Mescier ve kulüp başkanı Sedat Namal yaklaşık 5,7 milyon TL civarında bir para temin ederek vergi ve SGK borçlarının yapılandırma taksitinin ödendiği, eski oyuncularımızdan Hakan Aslantaş, Bliznichenko ve Alexe ile anlaşılarak lisanslarının çıktığı bildirildi.
Teknik direktörümüz Fikret Yılmaz’ın talepleri doğrultusunda önceki yönetimden anlaşmaya varılan ancak lisansları çıkartılamayan iki yabancı oyuncu ile de ara transfer dönemine kadar kulüpte kalacağı edinilen bilgiler arasında.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber