Karabük Haber Gazetesi

ÇAKIR’IN İSTİFASI BEKLENİYOR!

Çakır’dan yumruklu teşekkür! Kamuoyunda “MUHARREM İNCE’Cİ” bilinen CHP Karabük il başkanı Abdullah Çakır’ın Eskipazar ilçe başkanı Hüseyin Şahin’in Muharrem İnce’yi eleştirisel paylaşımlarını hazmedemediği konuşuluyor. 24 Haziran seçimlerinde ittifak sisteminden en karlı çıkan parti olan CHP’de iç hesaplaşma başladı. CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy ile birlikte Eskipazar’da teşekkür ziyaretinde bulunan İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP’nin […]

ÇAKIR’IN İSTİFASI BEKLENİYOR!
07 Temmuz 2018 - 18:46 'de eklendi.

Çakır’dan yumruklu teşekkür!

Kamuoyunda “MUHARREM İNCE’Cİ” bilinen CHP Karabük il başkanı Abdullah Çakır’ın Eskipazar ilçe başkanı Hüseyin Şahin’in Muharrem İnce’yi eleştirisel paylaşımlarını hazmedemediği konuşuluyor.

24 Haziran seçimlerinde ittifak sisteminden en karlı çıkan parti olan CHP’de iç hesaplaşma başladı.

CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy ile birlikte Eskipazar’da teşekkür ziyaretinde bulunan İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP’nin Eskipazar İlçe Başkanı Hüseyin Şahin’i yumrukladı.

24 Haziran seçimlerinde ittifak sisteminin avantajıyla Karabük tarihinden TBMM’ye bir vekil gönderen CHP’de İl Başkanı Abdullah Çakır seçimlerin ardından teşekkür ziyaretleri kapsamında gittiği Eskipazar’da bütün partililerin gözleri önünde İlçe başkanı Hüseyin Şahin’e yumruklu saldırıda bulundu.

CHP Eskipazar ilçe başkanı Hüseyin Şahin’in sosyal paylaşım hesabından Muharrem İnce ile ilgili paylaşımlarından büyük rahatsızlık duyan il başkanı Abdullah Çakır ziyaretler sonrası bulundukları bir mekanda bütün teşkilat üyeleri önünde yüksek sesle ilçe başkanı Hüseyin Şahin’e tepki gösterdiği ve ilçe başkanlığına gidildiğinde de bu durumu hazmedemeyerek fiili saldırıda bulunduğu konuşuluyor.

MUHARREM İNCE PAYLAŞIMLARI

Kendisine yapılan saldırı ile ilgili açıklama yapan Eskipazar İlçe Başkanı Hüseyin Şahin; “24 Haziran seçimleri öncesinde Sayın Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu’nun karşısına kesinlikle aday olmayacağını söyledi ve sonrasında partiyi kurultaya götürme çabaları içinde oldu. Ayrıca 24 Haziran gecesi neden açıklama yapmadığını söyledim ve sosyal hesabımdan tepki verdim. Ardından başkan Abdullah Çakır benden hemen partinin bütün hesapları getirmemi istedi ben de kendisine parti 100 metre yukarda gider bakarız neden tepki gösteriyorsunuz dedim.”dedi.

DÖRTBİN HESABINI İSTEDİ

24 Haziran seçimleri arifesinde ilçe teşkilatımıza sadece dört bin lira para gönderildiğini ifade eden ilçe başkanı Hüseyin Şahin; “Seçimler arifesinde ilçe başkanlığımızın ihtiyacı olan her şeyi kendi imkanlarımızla bulduk. 1,5 ay kendi arabamla gezdim. Bırakın verdiğiniz parayı kendi cebimden 15 bin lira para harcadım.”dedi.

Yemek sonrası ilçe başkanlığına gidildiğini ve başkanlıkta kendisine yumruklu saldırıda bulunduğunu ifade eden başkan Şahin; “İl başkanı Abdullah Çakır tarafından arkamdan yapılan yumruklu saldırı sonucu bende karşılık verdim ve araya girenler tarafından kavga sona erdi. Bana yapılan saldırıyı hazmetmek mümkün değil. Benim nasıl çalıştığımı Eskipazar halkı biliyor.”dedi.

Yaşanan olayların ardından diğer ilçe teşkilatlarının da bu duruma tepki gösterdiği ve CHP il başkanı Abdullah Çakır’ın istifa etmesi gerektiği konuşuluyor.

GEREKEN YAPILACAK

Eskipazar’da yaşanan kavganın CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan’a iletildiği, Eskipazar ilçe başkanı Hüseyin Şahin’e “istifa etme gereken yapılacak” dediği iddia ediliyor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu