Karabük Haber Gazetesi

ÇELİK-İŞ’TE GENEL BAŞKAN DEĞİŞİMİ!

Uzun süredir İskenderun Demir Çelik Fabrikasında (İSDEMİR A.Ş) yaşanan sendikal sürecin bir sonuca ulaşmaması, Çelik İş Sendikası’nda Genel Başkanlık değişimine neden oldu. Genel Başkan Ali Cengiz Gül’ün İSDEMİR’de çalışanların sendikasızlığın devam etmesinde en büyük etken olarak nitelendirildiği ve bu nedenle görevinden ayrıldığı genel bilgiler arasında. Beş kişiden oluşan Çelik İş Sendikası Genel Merkez yönetiminin dördünün değişimden […]

ÇELİK-İŞ’TE GENEL BAŞKAN DEĞİŞİMİ!
10 Ağustos 2016 - 19:22 'de eklendi.

Uzun süredir İskenderun Demir Çelik Fabrikasında (İSDEMİR A.Ş) yaşanan sendikal sürecin bir sonuca ulaşmaması, Çelik İş Sendikası’nda Genel Başkanlık değişimine neden oldu.

Genel Başkan Ali Cengiz Gül’ün İSDEMİR’de çalışanların sendikasızlığın devam etmesinde en büyük etken olarak nitelendirildiği ve bu nedenle görevinden ayrıldığı genel bilgiler arasında.

Beş kişiden oluşan Çelik İş Sendikası Genel Merkez yönetiminin dördünün değişimden yana olduğu kesinleşirken, Gül’ün yerine yeni Genel Başkan olarak, Genel Sekreter Yunus Değirmenci’nin geleceğine de kesin gözüyle bakılıyor.
Kamuoyuna fazla yansımayan genel başkan değişimi bu ay içinde gerçekleşecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER