Karabük Haber Gazetesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Vergili’ye Adana’dan Övgü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Mayıs 2015 tarihli Adana mitinginde Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili‘ye övgü dolu sözler kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini Adana’da karşılamayan MHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü‘yü eleştirdi. Erdoğan, kendisinin Karabük mitingindeki Rafet Vergili‘nin nezaketinden dolayı şu sözleri kullandı; “Bunların bizleri gelip karşılaması, karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Vergili’ye Adana’dan Övgü
31 Mayıs 2015 - 3:17 'de eklendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Mayıs 2015 tarihli Adana mitinginde Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili‘ye övgü dolu sözler kullandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisini Adana’da karşılamayan MHP’li Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü‘yü eleştirdi.

Erdoğan, kendisinin Karabük mitingindeki Rafet Vergili‘nin nezaketinden dolayı şu sözleri kullandı; “Bunların bizleri gelip karşılaması, karşılamaması sadece ne denli nezaket kurallarına sahip olduklarını gösterir. Hiç önemli değil. Bölücü terör örgütünün desteklediği o partinin Belediye Başkanları da aynı ama aynı şekilde MHP’nin Karabük Belediye Başkanı gelip karşıladı ve hatta açılış törenine de geldi. Oraya da gelince bende kendisinden rica ettim. Çıktı bir de selamlama konuşması yaptı. Biz nezakete nezaketsizlik yapmayız. Eğer nezaket kurallarına uymuş olsalardı Türkiye’nin bir Cumhurbaşkanı olarak yapılması gerekenin en güzelini yapardık” dedi.

İşte Erdoğan’ın Adana Mitinginde ki Rafet Vergili için kullandığı o sözleri içeren video;

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber