Karabük Haber     
Bu Ayın Öne Çıkan HaberleriDiğer Güncel HaberlerSon Yorumlar

Cemal Özen,  Akşamcıların Mekanı Oldu! haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Beyler boş boş konuşup siyaset yapmaya çalışmayın.Tabelada ne yazıyorsa sorumlusu sahibi odur.Madem ki protokol imzalandı K.B.Ü. neden bina boş niçin kullanmıyor. Suçlu aramaktan ziyade halka kazandırmak daha mantıklıca her zaman.Yaptığınız siyaset beyninize yormaktan başka işe yaramaz.

Aykut,  Yeni Binanın Hasar Tespiti 4 Milyon Tl haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Gerizakalı millet derken Vergili´ye oy verenleri kastediyorsan bu şehirde 35 bin gerizekalı var öylemi? Hazmedeceksin. Edemiyorsan geviş getireceksin. Bende Vergili´ye oy veren bir vatandaş olarak haddini bilmeye davet ediyorum seni. O kadar çok biliyorsan çıkıp bağımsız aday olup bağıracaksın arkadaş.. Terbiye sınırlarını aşma.!!

vatan doğtaş,  Yeni Binanın Hasar Tespiti 4 Milyon Tl haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

şimdi mi aklınıza geldi avm olsun diye. binayı yıllardır çürüten rektör ve vergili bedel ödemeyecekler mi yani? Seçim dönemi dahi gündem olmadı. Başbakana diktatör diyenler 13 trilyonluk yatırımı çürümeye bırakıyor, bir gecede 100 evlerdeki tarihi okul binasını ve ağaçları yok ediyor ama bu gerizekalı millet öküz gibi gidip oyunu veriyor. Gerçi ötekine verse ne olacak beceriksizlik diz boyu hepsinde.

EKREM AÇMALI,  Akşamcıların Mekanı Oldu! haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Biz defaatle söyledik. sayın vergili şovmen... gösteriş yapıyor trübüne oynuyor... yaptığı güzel 3-5 üstgeçitin dışında, hatalı battı çıktı projesi yeraltı otoparkı olmayan karabük meydanını hiç eleştren yok.... gecekondu belediye binasından çıkıp modern binaya geçemeyen b.başkanının vizyonunu sorgulamak lazım..... ufkunu sorgulamak lazım.

Derya BOZKURT,  Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğine Atama Yapıldı haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

İlimiz adına hayırlı uğurlu olsun. Zaten böyle önemli bir mevkinin uzun süre boş tututulması büyük bir eksiklikti.

karabük karabük,  Akşamcıların Mekanı Oldu! haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Peki bu binanın kullanılması halinde aylık ne kadar masrafının olduğunu ve bu masraflar için ödenecek paraları da düşünün lütfen binanın yapılaması da aylık aydınlatma ısıtma ve soğutma giderleri de hepsi büyük paralar. bu bina bitti ama borcunu kim ödedi beyler. bu binayı üniversite ihtiyacı yoktu madem neden neden protokol imzalayıp tıp fakültesi yazıp ta gereğiğini yapmıyor karabükün siyesileri nerde binayı yaptıranlar akpli üniversiteyi büyütenler akpli binaya niye sahip çıkmıyor bu siyasiler anlamadım

Sinan DERİN,  Akşamcıların Mekanı Oldu! haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Bu binanın hesabını Vergili başkanınıza sorun. Hüseyin Erer yaptırmış kullanılsın diye, Rafet vergili´de inat uğruna bu binayı çürümeye terk etti. Hani bu binanın önünden ambulanslar kalkacaktı. Rafet Vergili2ye bu sözünü bi hatırlatın

ersin78,  Kardemir Ile Idari Noktada Sıkıntımız Var! haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI UZUN ZAMANDIR ESKİPAZAR İSMETPAŞA’DA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNİN KURULMASI NOKTASINDA GÜNDEM OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYOR. FAKAT HİÇ KİMSEDEN OLUMLU VEYA OLUMSUZ GÜNDEM OLUŞMUYOR. BU YERİN STRATEJİK ÖNEMİ ÖNEMİ SORGULANMALI VE GÜNDEME GETİRİLMELİDİR. 1.NÜFUSU YOĞUN OLAN BÖLGELERE AÇIK PAZARLARA YAKIN BÖLGEDİR. 2.İSTANBUL, İZMİT, SAKARYA, DÜZCE, BOLU, SAMSUN. ERZURUM, İRAN TRANSİT YOLU ÜZERİNDEDİR. 3.AKTİF TREN YOLU HATTI ÜZERİNDEDİR. BU HAT YAPILACAK FİLYOS LİMANI VE KARDEMİR ÜZERİNDEN GEÇMEKTEDİR. YATIRIMLAR RAHATLIKLA LİMANA ULAŞABİLİR. 4.HAVA ALANI VS. YAPILARAK BÖLGEYE CİDDİ KATKI SAĞLAYABİLECEK DÜZ ARAZİLERE SAHİPTİR. BU HAVAALANI ÇERKEŞ, KARABÜK, GEREDE, ESKİPAZARA ÇOK YAKIN OALACAĞINDAN BU BÖLGEYE HİZMET EDECEKTİR. 5.İSTİHDAM OLUŞTURARAK GÖÇÜ ÖNLEYEREK, CİDDİ NÜFUS ARTIŞLARINA NEDEN OLACAKTIR. ………………PARTİZANLIK YAPMADAN BÜYÜKLERİMİZİN EL BİRLİĞİ İLE BU PROBLEMİ ÇÖZMESİ GEREKMEKTEDİR. SANAYİ BÖLGESİ YOK O YÜZDEN YATIRIMLARIMIZI İLİMİZE DEĞİL, ÇAYCUMA’YA YAPACAĞIZ DEMEK BÖLGEMİZİN İNSANLARINI RAHATSIZ ETMEKTEDİR. BU BÖLGEDEN KAZANANLARIN BU BÖLGEYE VEFA BORÇLARI VARDIR. GELECEK 5 YIL SONRA HAYALDİ GERÇEK OLDU DİYECEĞİMİZ GÜNLER GELİR İNŞALLAH.

hasan yılmaz,  Ya Başbakan Gelmeseydi! haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Sayın Vekilimiz Ali Öğüten tamamen il yönetimi ile ilgili çok isabetli bir açıklamada bulunmuştur.iki dönem seçim kaybeden il teşkilatı ve başkanı nasıl yönetimde kalır Türkiye genelinde ise seçim kaybeden iller ve il yönetimleri istifa etmiştir.Aynı şekilde Karabük il yönetiminin de istifa etmesi gerekir yorumunda bulunulmuştur.Karabük Ak Parti il yöneticisi olarak ali beyin yorumlarına katılıyorum bizler partinin kurucu yönetimleri olarak bugün partinin dışında kaldık tekrar birlik beraberlik çağrısı yapan Sn Ali Öğütene teşekkür ederim.

düşünceli,  Ya Başbakan Gelmeseydi! haberi için yorum yaptı. Yorumu okumak için buraya tıklayınız.

Ali öğüten kendi vekilken bi icraatı olmadı o dönemde akpartiden ceketimi assan vekil olurdu zaten ama bazı konularda haklı il teşkilatı havalarda kendilerini milletin efendisi gibi görmekten başka bir icraatı yok ilçe de desen baba parasıyla zengin olmuş sözüm ona bir iş adamı bunlar halkın derdinden ne anlar sadece kendilerini düşünen kişilerden memlekete bir hayır gelmez.Son Eklenen Firmalar


Yeni Firma Ekle Kayıtlı Firmalar