Karabük Haber Gazetesi

DR AÇIKGÖZ: “ŞUANDA YARIŞAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR KURULUŞUMUZ YOKTUR”

BARTIN KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ DR. OSMAN AÇIKGÖZ, SAĞLIK YATIRIMLARI VE HASTANELERDE YENİLEME ÇALIŞMALARI HAKKINDA YAPTIĞI AÇIKLAMADA,

DR AÇIKGÖZ: “ŞUANDA YARIŞAMAYACAĞIMIZ HİÇBİR KURULUŞUMUZ YOKTUR”
26 Ocak 2015 - 10:47 'de eklendi.

Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, sağlık yatırımları ve hastanelerde yenileme çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada, “Tahlil kalitesi ölçüleri bakımından bizim şu anda yarışamıyacağımız hiçbir kuruluş yoktur” dedi.

Bartın Devlet Hastanesi’nin diğer illerdeki hastanesinden daha güçlü olduğunu ifade eden Bartın Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Osman Açıkgöz, “Her gün 4 bin kişinin tedavi olduğu bir kamu kurumundan bahsediyoruz. Çok büyük bir özveri var. Bu işleri başaran güçlü bir ekibimiz var. Bartın’a son 2 yıl içerisinde yaklaşık 10 milyon liralık sağlık yatırımı gerçekleşti. 2 Kasım 2012 tarihinde Kamu Hastaneler Birlikleri tüm Türkiye’de olduğu gibi Bartın’da da göreve başladı. Yeni hastanemizde hızla yatırım programına girer ve bu program içinde gereken yeri bulur. Tahlil kalitesi ölçüleri bakımından bizim şu anda yarışamayıcağımız hiçbir kuruluş yoktur. Özel sektör de bunun içine dahildir. Biz kamu kurumu olarak çok daha büyük bir kurumuz. Bütün alanları yenileyebiliyoruz. Belki de şu anda alamayacağımız hiçbir tıbbi cihaz yoktur. Her zaman araya giren faktör insan faktördür” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber