Karabük Haber Gazetesi

DSİ HABERİNE AÇIKLAMA GELDİ

“DSİ’den Adrese Teslim İş Mi Yapılacak” haberine taraflardan açıklama geldi. BNB İnşaat Bostanbükü Yolunun DSİ tarafından değil karayolları tarafından yapılacağını açıkladı Geçtiğimiz günlerde sel felaketi nedeniyle Karabük-Kastamonu yolunun Bostanbükü mevkiinde çöken yolun altına menfez veya köprü yapılacağı işinin DSİ tarafından doğrudan temin ile yaptırılacağını belirten haberimize taraflardan açıklama geldi. BNB İnşaat yetkilileri Yolun onarılmasının DSİ […]

DSİ HABERİNE AÇIKLAMA GELDİ
26 Şubat 2016 - 15:41 'de eklendi.

“DSİ’den Adrese Teslim İş Mi Yapılacak” haberine taraflardan açıklama geldi. BNB İnşaat Bostanbükü Yolunun DSİ tarafından değil karayolları tarafından yapılacağını açıkladı

Geçtiğimiz günlerde sel felaketi nedeniyle Karabük-Kastamonu yolunun Bostanbükü mevkiinde çöken yolun altına menfez veya köprü yapılacağı işinin DSİ tarafından doğrudan temin ile yaptırılacağını belirten haberimize taraflardan açıklama geldi.

BNB İnşaat yetkilileri Yolun onarılmasının DSİ tarafından değil, Karayolları tarafından yapılacağına işaret etti ve çöken köprünün Karabük İl Özel İdaresi sorumluluk alanında olduğundan Devlet Su İşleri ile alakası olmadığı vurgulandı.

Çöken yolun onarım işlerinin de Karayolları 15. Bölge Müdürlüğünün daha önceden ihale ettiği ve halen yapımı devam eden Karabük-Araç yolunun kapsamında yaptırılacağı da yapılan açıklamada vurgulandı. Yani haberde bahsi geçen BNB inşaat şirketi ile alakasının olmadığı, yanlış bilgilendirme olduğu belirtildi.

Yapılan bu açıklamaya istinaden kamuoyuna tekraren konuyu alınan bilgiler doğrultusunda aktarıyoruz.

Verilen bu bilgiler ışığında DEVLET SU İŞLERİ Kurumu ve BNB Firmasından özür dileriz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER