Karabük Haber Gazetesi

EĞİTİM OSCAR’I KARABÜK ÜNİVERSİTESİNİN…

Uluslararası aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin’in 13.’sünü düzenlediği, siyaset, iş ve bürokrasi dünyasını bir araya getiren Yılın Starları ödül töreni 5 Temmuz’da WOW İstanbul Hotel’de gerçekleşti. Yılın Starları Ödül Törenine; Kosova Kamu Yönetim Bakanı Mahir Yağcılar, Almanya Uluslararası Diplomatlar Birliği Başkanı Günther Meinel ile yurtiçi ve yurtdışından siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önemli […]

EĞİTİM OSCAR’I KARABÜK ÜNİVERSİTESİNİN…
08 Temmuz 2014 - 9:53 'de eklendi.

YILIN
Uluslararası aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Ekovitrin’in 13.’sünü düzenlediği, siyaset, iş ve bürokrasi dünyasını bir araya getiren Yılın Starları ödül töreni 5 Temmuz’da WOW İstanbul Hotel’de gerçekleşti.

Yılın Starları Ödül Törenine; Kosova Kamu Yönetim Bakanı Mahir Yağcılar, Almanya Uluslararası Diplomatlar Birliği Başkanı Günther Meinel ile yurtiçi ve yurtdışından siyaset, bürokrasi ve iş dünyasının önemli isimleri ile ankette alanlarında birinci gelenler ve temsilcilerin yer aldığı yaklaşık 500 kişi katıldı.

Ödül takdimi öncesinde yaptıkları açılış konuşmalarında Ekovitrin Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Abacıoğlu, Ekovitrin Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Şeref Özata ve Ekovitrin Medya Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Ekovitrin Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Bilal Koçak, 3 arkadaş olarak 18 yıldır ortak, 30 yılı aşkın bir süredir de ekonomi basını içinde yer aldıklarını ve Yılın Starlarının 13.’sünü düzenlemenin mutluluklarını yaşadıklarını belirttiler.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Romanya Devlet Başkanı Traian Basescu, Türkmenistan Cumhurbaşkanı Kurbankulu Berdimuhammedov ve Kuzey Kıprıs Türk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu şimdiye kadar Ekovitrin Yılın Starları ödülünü alan devlet adamları oldular.

Açılış konuşmalarının ardından; Siyasetten bürokrasiye, üniversitelerden belediyelere, sivil toplum örgütlerinden şirketlere ve markalara, yurt içinden ve yurt dışından iş adamlarına kadar 31 kategoride birinci gelenlerin ödüllendirildiği gecede; Yılın Üniversitesi seçilen Karabük Üniversitesi’nin ödülünü Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Kosova Kamu Yönetim Bakanı Mahir Yağcılar’ın elinden aldı.

ATV Avrupa kanalına yaptığı açıklama da “Bu başarı hepimizindir.” diyerek, sözlerine başlayan Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal: “2007 yılında kurulan Karabük Üniversitesi geçen 7 yıllık süre içerisinde kurumsallaşarak rekabet gücü kazanmış bir üniversitedir. Bu başarıya birlikte imza attığımız Karabük Üniversitesi’nin değerli çalışma arkadaşlarıma, sevgili öğrencilerime, bize inanan ve katkılarını esirgemeyen değerli Karabük Halkına bana bu onuru tekrar yaşattıkları için şükranlarımı sunuyor, bu organizasyonda emeği geçen, katkıda bulunan ve oy kullanarak bizi Yılın Üniversitesi yapan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2014-2015 eğitim öğretim dönemi için öğrencilerimiz zorlu sınavları başarı ile geçerek, tercih yapma aşamasına geldiler, ben tercih yapacak öğrencilerimize geleceğin adımlarını şimdiden atarak, gençlerine vizyon çizen ve onları geleceğin meslekleri ile buluşturan ilklerin üniversitesi Karabük Üniversitesi’ne davet ediyorum.” dedi.
YLLL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber