Karabük Haber Gazetesi

EROĞLU; RÜYALARINDA BİLE GÖREMEYECEKLER!”

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, beraberinde TBMM eski başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte Bakanlığı tarafından Karabük’te yapımına başlanan ve tamamlanan 68 milyon lira bedelli 18 adet tesisin törenine katıldı. “Hiç kimse, kurum, örgüt, darbe teşebbüsünü rüyasında bile göremeyecektir” 15 Temmuz’daki darbe girişimi başarılı olsaydı Türkiye’nin parçalanacağını söyleyen Bakan Eroğlu, […]

EROĞLU; RÜYALARINDA BİLE GÖREMEYECEKLER!”
04 Kasım 2016 - 23:21 'de eklendi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, beraberinde TBMM eski başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile birlikte Bakanlığı tarafından Karabük’te yapımına başlanan ve tamamlanan 68 milyon lira bedelli 18 adet tesisin törenine katıldı.

“Hiç kimse, kurum, örgüt, darbe teşebbüsünü rüyasında bile göremeyecektir”

15 Temmuz’daki darbe girişimi başarılı olsaydı Türkiye’nin parçalanacağını söyleyen Bakan Eroğlu, “Allah korudu. Burada özellikle Cumhurbaşkanımızın dirayeti, cesareti sayesinde milletimizin kahramanlığı ve bütün kurum ve kuruluşlar ile siyasilerin desteği ile darbe girişimi püskürtüldü.” dedi.

Bakan Eroğlu; “Bundan sonra hiç kimse, kurum, örgüt, darbe teşebbüsünü rüyasında bile göremeyecektir. Çünkü karşısında kahraman Türk milleti vardır. Bu milletin yıldızı parlak ve bu bayrak bu topraklarda ilelebet dalgalanacaktır. 2023, 2053 ve Malazgirt zaferinin bininci yılının kutlanacağı 2071 yılında Türkiye dünyada küresel bir güç olacaktır. Buna hiç kimse mani olamayacaktır. Türkiye’nin bu muazzam yükselişini hazmedemeyen bazı düşman devletler Türkiye’nin önünü kesmek için PKK, PYD, DEAŞ, FETÖ gibi bir sürü terör örgütlerini devreye soktular. Ama devletimiz, hükümetimiz kararlıdır. En son terörist etkisiz hale gelinceye kadar bu mücadele sürecektir. Binlerce kilometre ileriden gelip oralara müdahale ettiği dibimizdeki Suriye ve Irak’ta terörist örgütler at oynatıyor. Biz de sınırımızı güvenlik altına almak için ne gerekiyorsa yapacağız, yaptık, yapıyoruz” diye konuştu.
Eroğlu, Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü’ne ait 10 adet yatırımın temelini atacaklarını ve yine DSİ’ye ait 7 tesis ile Orman Genel Müdürlüğü’nün ormancılık ve ağaçlandırma çalışmalarının açılışını gerçekleştireceklerini de aktararak, “68 milyon liraya mal olan bu tesislerin devreye alınması ile birlikte 11 bin 190 dekar zirai alana su sağlanacak, 4 ilçe, 16 yerleşim yeri ve bin 35 dekar arazi ise taşkın zararlarından korunacak. 28 Eylül 2013 tarihinde Karabük’e verdiğimiz 57 milyon TL’lik 17 müjdeye ilave olarak 306 milyon lira yatırım bedeline sahip 30 müjde daha veriyoruz. Böylece son 3 yılda Karabüklülere toplam 363 milyon TL’lik 47 müjde vermiş olduk. Müjdelerimiz arasından baraj, gölet, sulama tesisi, taşkın koruma tesisleri, ağaçlandırma, orman köylülerine kredi ve gelir getirici tür ağaçlandırma projeleri ile otomatik meteoroloji gözlem istasyonları yer alıyor” ifadesinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Leo ;

    Dün gece rüyamda darbe gördüm. HAni rüyada darbe görmeyecektik.Perinçek ülkeyi ele geçirmeye calışıyordu. Daha önce de darbe olmaz diyordunuz.Rehavete kapılmayın.

    5 Kasım 2016 14:17