Karabük Haber Gazetesi

FETÖ SORUŞTURMALARINDA 12 GÖZALTI

15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrası Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik devam eden soruşturmalar kapsamında Yenice ve Safranbolu’da aralarından esnaf, öğretmen ve işçilerinde bulunduğu 12 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre Karabük Emniyet Müdürlüğünce yürütülen operasyon kapsamında Yenice ve Safranbolu ilçelerinde öğretmen S.E, Toplum Sağlığı Memuru V.A, memur emeklisi M.K., işçi Z.T., Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görevli memur […]

FETÖ SORUŞTURMALARINDA 12 GÖZALTI
10 Ağustos 2016 - 18:33 'de eklendi.

15 Temmuz kanlı darbe girişimi sonrası Fethullahçı Terör Örgütüne (FETÖ) yönelik devam eden soruşturmalar kapsamında Yenice ve Safranbolu’da aralarından esnaf, öğretmen ve işçilerinde bulunduğu 12 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre Karabük Emniyet Müdürlüğünce yürütülen operasyon kapsamında Yenice ve Safranbolu ilçelerinde öğretmen S.E, Toplum Sağlığı Memuru V.A, memur emeklisi M.K., işçi Z.T., Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görevli memur T.M., Safranbolu İlçe Tarım Müdürlüğünde görevli veteriner D.A., emekli Ö.A. ve esnaflar Y.E., S.D., R.Ş., H.K., A.Y., gözaltına alındı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER