Karabük Haber Gazetesi

FETÖ SORUŞTURMASINDA 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Karabük’te, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında kamuda görevli 10 şüpheli gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince soruşturma doğrultusunda düzenlenen operasyonda, FETÖ/PDY Silahlı Terör örgütü ile irtibatı ve aidiyeti bulunan, destek ya da yardımcı olma durumları ile ilgili olarak daha önceden görevlerinden uzaklaştırılan Halk Sağlığı müdürlüğü  personelleri, İ.A.G.,S.S.,S.K., A.S., M.A., N.C., K.Y. Kamu Hastaneler birliği personeli […]

FETÖ SORUŞTURMASINDA 10 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
21 Ekim 2016 - 1:07 'de eklendi.

Karabük’te, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında kamuda görevli 10 şüpheli gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince soruşturma doğrultusunda düzenlenen operasyonda, FETÖ/PDY Silahlı Terör örgütü ile irtibatı ve aidiyeti bulunan, destek ya da yardımcı olma durumları ile ilgili olarak daha önceden görevlerinden uzaklaştırılan Halk Sağlığı müdürlüğü  personelleri, İ.A.G.,S.S.,S.K., A.S., M.A., N.C., K.Y.
Kamu Hastaneler birliği personeli T.K., ve Aile ve Sosyal politikalar müdürlüğü  personelleri E.A. ve F.E. olmak üzere toplam 10 şüpheli  gözaltına alındı.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER