Karabük Haber Gazetesi

FETÖ SORUŞTURMASINDA 7 TUTUKLAMA

İL VE İLÇELERDE 7 KİŞİ TUTUKLANDI Fethullahçı Terör Örgütünun (FETÖ) 15 Temmuz akşamı başlattığı kanlı darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalar sürüyor. Alınan son bilgilere göre il ve ilçelerde 7 kişinin daha tutuklandığı öğrenildi. Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz günlerde Yenice’den gözaltına alınanlardan öğretmen Serkan Elieyioğlu ve emekli Ömer Aktaş çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken diğer 11 […]

FETÖ SORUŞTURMASINDA 7 TUTUKLAMA
11 Ağustos 2016 - 17:29 'de eklendi.

İL VE İLÇELERDE 7 KİŞİ TUTUKLANDI

Fethullahçı Terör Örgütünun (FETÖ) 15 Temmuz akşamı başlattığı kanlı darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalar sürüyor. Alınan son bilgilere göre il ve ilçelerde 7 kişinin daha tutuklandığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz günlerde Yenice’den gözaltına alınanlardan öğretmen Serkan Elieyioğlu ve emekli Ömer Aktaş çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken diğer 11 şahıs Ö.Z., Y.E., R.Ş., D.A., H.K., A.Y., T.M., M.K., V.A., Z.T. ve S.D. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Öte yandan Eflani’de iki imam ve bir nüfus memuru tutuklandı.

Mahkemeye çıkarılan imam Süleyman Çığ ve imam Faik Özkan’ın yanı sıra nüfus memuru Murat Alpay tutuklanarak cezaevine gönderildi. Safranbolu’da ev hanımı Semiha Laçin ve Eskipazar ilçesinde özel dershane öğretmeni Fatih Özkök’ün tutuklandığı öğrenilirken E.İ ve G.K’nin adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı belirtildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER