Karabük Haber Gazetesi

GELENLER, GİDENLERİ ARATMAYIN…!

35 Dakikada yenilen 5 gol ne diyelim. Başakşehir’li oyunculardan Allah razı olsun ki ikinci yarıda oyunu bıraktılar ya da rakibine acıyıp gol atmayı fazla düşünmediler de daha da fazla fark yemedik. Medipol Başakşehir Türkiyenin en kolektif futbolunu oynayan takımların başında geliyor. Öyle pas trafiği var ki insanın izlerken başı dönüyor. Yeni bir kadro kurduk bu […]

GELENLER, GİDENLERİ ARATMAYIN…!
30 Ocak 2018 - 1:33 'de eklendi.

35 Dakikada yenilen 5 gol ne diyelim.

Başakşehir’li oyunculardan Allah razı olsun ki ikinci yarıda oyunu bıraktılar ya da rakibine acıyıp gol atmayı fazla düşünmediler de daha da fazla fark yemedik.

Medipol Başakşehir Türkiyenin en kolektif futbolunu oynayan takımların başında geliyor. Öyle pas trafiği var ki insanın izlerken başı dönüyor.

Yeni bir kadro kurduk bu kadrodaki oyunculardan sezonun ilk yarısında direk oynayan iki üç futbolcu hariç ilk 11 yenilendi. Kadroya giremeyenler kadroda yer almaya başladı yeni transferler ise futboldan uzaklaşmış, performansı düşmüş oynayamayan ya da alt liglerden gelen oyunculardan oluşuyor.

Bu takımın ligde kalma şansı yok.

Yöneticiler Matematik hesabı yapıp oynanacak maç sayısını 3’le çarpıp alınacak şu kadar puan var diyorlar da, Fiziksel olarak artık imkansız. Bu ligde hangi takımı yeneceğiz çok merak ediyorum.

Başakşehir karşısında kadro kalitesi çok fazlaydı. Bir tarafta Emre Belözoğlu oyundan çıkıyor, Barcelona’dan Arda Turan giriyor. Diğer tarafta 2. Ligden aldığımız Murat Akın çıkıyor Kıbrıs Rum kesiminde kadroya giremeyen ve sezon boyunca daha tek golü bulunmayan Alexe oyuna giriyor.

Futbolculara bir şey demiyorum hepsinin kendine göre kapasiteleri var. transferleri yapan yöneticiler, onlarda gelir güçlerine göre mücadele ederler. Ellerinden gelen bu kadar.

Bu oyuncu topluluğundan takımı ligde bırakın demek insafsızlık olur. Ekonomik zorluk olmasa bu transferlerin hiçbiri olmazdı. Sezon sonunda bu futbolculardan birkaçı dışında hiçbirine Süper ligden teklif bile gelmez.

Peki yönetim oluşturulurken ekonomik destek sözü verenler nerede.

Karabük’ün zengin işadamları bir araya gelmiş, şehrin siyaset büyüğü yol gösteriyor adamlar versek mi vermesek mi düşüncesine girmiş sıka sıka 1 Milyon 250 Bin Lira verdiler. Ha bunun 100’ü Sayın Büyük Mehmet Ali Şahin’in parası.

Bu paramı takım kurtulacak. Süper ligde beraberlikte bile 1,5 Milyon veriliyor. Beinspor kadar para veren iş adamları topluluğu bu şehirde yaşamıyormuş. Futbolcuların çoğunu ve teknik ekibi tek taraflı gönderdik, alacaklarını mecbur vereceğiz herkesi gönderdik borçlar bitti mi?  Karabükspor düzlüğe çıktımı? Bu sezonu geçiştirdi seneye nerden para gelecek oyunculara para verilecek, bu arada da borçlar ödenmeye devam edecek.

İster eski, ister yeni yönetim, isterse bu yönetimleri oluşturma çabasını gösterenler, oluşan yönetime para taahhüt’ün de bulunup vermeyenler….

Kimler üzerlerine alınacaksa alınsın arkadaş, Ferudun Tankut devrini bu şehre aratmayın, gelenler gidenleri aratmasın…

Takım ortada ele güne rezil oluyoruz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber