Karabük Haber Gazetesi

GENERAL ÇOK, ASKER YOK!

Yücel İldiz başarısız. Tamam bundan öncekiler hocalar Balic, Hüseyin Kalpar hepside takımı istenilen seviyeye getiremedi, acaba bunda futbolcuların katkısı ne? En büyük suçlu futbolculardır. Hangi hoca geldiyse birkaç maç dışında sıkıntılıydı. Futbolda kötü neticede en kolay yol hoca göndermekten geçer çünkü takımın patronudur. Futbolcuları yollayamazsınız, devam eden ligde kimle sahaya çıkılacaksiniz, ancak ara transfer doneminde […]

GENERAL ÇOK, ASKER YOK!
05 Mayıs 2016 - 0:43 'de eklendi.

Yücel İldiz başarısız.

Tamam bundan öncekiler hocalar Balic, Hüseyin Kalpar hepside takımı istenilen seviyeye getiremedi, acaba bunda futbolcuların katkısı ne?

En büyük suçlu futbolculardır.

Hangi hoca geldiyse birkaç maç dışında sıkıntılıydı. Futbolda kötü neticede en kolay yol hoca göndermekten geçer çünkü takımın patronudur. Futbolcuları yollayamazsınız, devam eden ligde kimle sahaya çıkılacaksiniz, ancak ara transfer doneminde bu işi yapabilirsin o da geçtiysen eliniz kolunuz bağlanır o futbolculara muhtaç kalırsınız. Takımla ilgili görünen sıkıntılı durum fizikmen çok kötü olmaları. Bu normalde hocaların suçudur hangi hoca geldiyse düzelmediy se futbolcuların suçudur, bir kaçı dışında seçmece gibi kondiksyon artırmak mı istemediler, guçleri mi bu kadar.

Futbol takımlarında Askerler ve Generaller vardır.

Karabükspor’daki futbolcuların geçmişine bakınca herkes General. Bu takımda Asker yok “Gökhan” haric. Böyle oyuncular olmayınca da fizikmen bitik görünürsünüz. Sanmayın ki Yücel Ildiz’in takımın başında kalmasını istediğimi. 1461 Trabzonspor maçından sonra gönderilmeliyi. Kan değişimi lazımdı bir sonraki hafta Şanlıurfa galibiyeti kendisine kredi kazandırdı. Alanya beraberliği sonrasında da bu operasyon yapılabilirdi yapılmadı. Elazığspor beraberliği ilk iki fırsatını kaçırdığımız, mucizelere bıraktığımız maç oldu. Bu saatten sonra gönderirse ne değişir. Adanaspor ve Goztepe maçları var her iki takımda lige havlu atmış durumdalar. Bu maçlar kazanılır ama çıkmaya yeter mi yetmiyor.

K.Karabükspor Play offlara kalınısa ne mi yapar?

Bu güne kadar ligi 3. Sırada bitiren hiçbir takım süper lige çıkmamış mental olarak bitik olduğundan çıkmamış. Bence K.Karabükspor bu futboluyla çıkması mucize olur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER