Karabük Haber Gazetesi

GEREĞİNİ YAPARIZ!

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sedat Namal Milletvekilliği adaylığı için yeşil ışık yaktı. Namal, bu hafta sonuna kadar düşüncelerinin netleşeceğini belirtirken “ neden olmasın” dedi

GEREĞİNİ YAPARIZ!
02 Şubat 2015 - 9:38 'de eklendi.

Haziran ayında yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimlerinde aday  olacak Kamu görevlilerinin 10 Şubat 2015 tarihine kadar görevlerinden istifa etmeleri gerekiyor. Bu kapsamda sekiz günlük bir süre kalırken, bu haftanın Karabük gündemi açısından yoğun geçmesi bekleniyor.

Milletvekilliği adaylığı için adı geçen adaylardan biri olan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sedat Namal, düşüncelerinin bu hafta netleşeceğini belirterek “ benim için, Karabük için, hayırlı olacaksa, hizmet yapabileceksek neden olmasın” dedi.

Namal “Eğer nasip olursa, böyle bir düşünce gerçekleşirse gereğini yaparız. Ama bundan önce istişare edeceğimiz yerler var. Meclis üyelerim, Parti Teşkilatı ve Ankara’daki büyüklerim. Sadece benim sırf nefsim için,  çıkıp aday oluyorum demem yanlış olur.Bildiğiniz gibi Yüksek Seçim Kurulu bir takvim belirledi ve buna göre kamu görevlilerinin, Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alan kişilerin  10 Şubat’a kadar istifa etmeleri gerekiyor. Düşüncelerim bu hafta sonuna kadar netleşir. Değdim gibi gerekli istişarelerden sonra bu kararı alacağım. Benim için, Karabük için hayırlı olacaksa, Halkıma hizmet yapma noktasında iyi olacaksa, yapabileceksek neden olmasın. Ama ben bugün Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak hizmet etmekten de gururluyum” dedi

Tabanın nabzının olumlu olduğunu, bunda sıkıntı olmadığını dile getiren Namal, gerekli görüşmelerden sonra kararını açıklayacağını söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber