Karabük Haber Gazetesi

GÜN SAYIYORUZ…!

Kayserispor’lu oyuncular Karabükspor maçını hafifa almışlar. Karabükspor’un geçen haftaki Galatasaray’a 7-0 gibi büyük fark yemeleri Kayseri’li oyuncuları oynamadan da kazanırız havasına sokmuş. Levent hoca çok gol yiyen takımda keleci Çağlar’ın yerine Rbyk kaledeydi. Tayyib stoper de, Stahl sol açıkta oynadı. Ergin Keleş uzun aradan sonra ilk 11’de sahaya çıktı. Karabükspor golü attıktan sonra Kayseri’li oyuncular […]

GÜN SAYIYORUZ…!
12 Mart 2018 - 0:57 'de eklendi.

Kayserispor’lu oyuncular Karabükspor maçını hafifa almışlar. Karabükspor’un geçen haftaki Galatasaray’a 7-0 gibi büyük fark yemeleri Kayseri’li oyuncuları oynamadan da kazanırız havasına sokmuş.

Levent hoca çok gol yiyen takımda keleci Çağlar’ın yerine Rbyk kaledeydi. Tayyib stoper de, Stahl sol açıkta oynadı. Ergin Keleş uzun aradan sonra ilk 11’de sahaya çıktı.

Karabükspor golü attıktan sonra Kayseri’li oyuncular ne oluyor dercesine oyunun ciddiyetini anlayıp baskılı oynamaya başladılar ve kısa süre sonrada beraberlik golünü attılar. Kayseri’li oyuncular ikinci yarıda daha disiplinli olarak oyuna başladı. İkinci yarı hemen başında penaltıdan yenilen gol ve arkasından Kaleci defans hatasından kendi kendimize rakibe golü attırdık Karabükspor’un son dakikalarda gelen kafa golüyle maç 3-2 bitti Karabükspor iki golü de kafa golüyle geldi.

Karabükspor’lu oyuncuların en fazla yapabilecekleri buydu. Osman orta sahada ileri çıkışlarında oyunu hareketlendiren isimdi, çok çalıştı. Kage de oyunun hep içinde oldu rakip alanda pres yapan topu ileri getirmeye çalışan oyuncuydu.

Futbol olarak çok kötü diyemeyeceğimiz bir mücadele sergiledik, mağlup olduk bu anormal bir sonuç değil diğer maçlara göre daha az gol yiyip iki gol atmamız en azından umut vericiydi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu