Karabük Haber Gazetesi

HANGİ ADAY ADIYI, HANGİ MİLLETVEKİLİNE KAÇ PARA VERDİ?

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili siyasi partiler aday belirleme çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor ve yavaş yavaş adaylarını belirliyorlar. Bazı partilerde ise aday adaylık süreçleri bir hayli uzadı ve bu süre siyasi kulis dedikoduları ile çeşitli algı oluşturulmalara neden olmaya başladı. Asıllı, asılsız kulis dedikoduları parti yetkililerini ve aday […]

HANGİ ADAY ADIYI, HANGİ MİLLETVEKİLİNE KAÇ PARA VERDİ?
07 Aralık 2018 - 17:00 'de eklendi.

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri ile ilgili siyasi partiler aday belirleme çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor ve yavaş yavaş adaylarını belirliyorlar.

Bazı partilerde ise aday adaylık süreçleri bir hayli uzadı ve bu süre siyasi kulis dedikoduları ile çeşitli algı oluşturulmalara neden olmaya başladı. Asıllı, asılsız kulis dedikoduları parti yetkililerini ve aday adaylarını son derece rahatsız ediyor.

Siyasi kulislerde son günlerde yayılan bir dedi kodu var ki, yenilir, yutulur cinsten değil. Karabük’ün ilçe aday adaylarından birinin, partisinin milletvekiline hediye kapsamında para verdiği iddiaları artık parti içindeki kulis söylemlerinin dışına çıktı.

“Hangi aday adayı, hangi milletvekiline kaç para verdi?” iddiası, dedikodudan çıkarak “acaba?” sorusuna dönüşmeye başladı.

Bu tür iddialar ile ilgili parti yetkilileri mücadelelerini sürdürüyorlar ama söylemlerin yayılmasının önünü bir türlü kesemiyorlar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu
karabük haber