Karabük Haber Gazetesi

HARBİDEN BIRAK GİT…!

Karabükspor Kulübü tarihinin en kötü günlerini yaşıyor ve yaşatılıyor. Hiç kimsenin güvenmediği, kale almadığı, tabiri caizse adam yerine koymadığı K.Karabükspor’un Kulüp Başkanını şehir olarak seyre daldık gidiyoruz. Eşrafı olmayan, sahipsizlik fotoğrafının en güzel görüntülerinin verildiği bu şehirde, temsil hüviyeti olanların takımın başına gelmekten çekindiği, neme lazımcılığın en güzel örneklerini sergileyen eşraf ve sahipleri hala sessiz […]

HARBİDEN BIRAK GİT…!
06 Ağustos 2018 - 16:26 'de eklendi.

Karabükspor Kulübü tarihinin en kötü günlerini yaşıyor ve yaşatılıyor.

Hiç kimsenin güvenmediği, kale almadığı, tabiri caizse adam yerine koymadığı K.Karabükspor’un Kulüp Başkanını şehir olarak seyre daldık gidiyoruz.

Eşrafı olmayan, sahipsizlik fotoğrafının en güzel görüntülerinin verildiği bu şehirde, temsil hüviyeti olanların takımın başına gelmekten çekindiği, neme lazımcılığın en güzel örneklerini sergileyen eşraf ve sahipleri hala sessiz ve hala seyir halindeler.

Göreve geldiği günün hemen sonrası istifasını veren yönetim kurulu üyesinin ardından günler geçtikçe istifaların ardı arkası kesilmedi. Türkiye Profesyonel Liglerinde mücadele eden hangi takımın yönetiminde bu kadar istifalar olmuş? Buna rağmen başkan hala o koltukta oturmaya devam ediyor, bu kadarı da pes doğrusu! Ortada yedeği olmayan bir yönetim kurulu var ve sanırız dünyada bunun başka bir örneği yoktur…

Kulübün resmi internet sitesinden Türkiye Cumhuriyetinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ismini kullanarak bir yerlere gözdağı vermeye çalışılması kimsenin gözünden kaçmış değil…

Kulübe önce CEO olarak getirilen daha sonra tam yetki verilerek idari menajer yapılan zat, kendine adeta derin devlet süsü vererek başta Sayın Vali olmak üzere diğer bürokratlar üzerinde hegemonya oluşturmaya çalışıyor.

“Kulübü zarara uğratanlardan hesap sorun, doğacak zararın yanındayım” diyebilecek kadar taraftarı provoke eden, iş bilmezliklerini ve beceriksizliklerini yazan basın mensuplarına aba altından sopa gösteren ve “herkesin bende belgesi var” diyebilecek kadar basitleşen bu zat, klavye delikanlılığı yaparak birilerine sosyal paylaşım sitelerinden basın mensuplarına küfür ettirecek kadar da çirkinleşebiliyor.

Sayın Başkan! İdari menajerinin bu davranışları adeta senin zihniyetinin aynası gibi gözümüze yansıyor.

Sayın Başkan! Yönetimde olmadığın zaman bile 3500 Euro komisyon aldığını söyleyebilecek kadar cesursun peki başkan olduktan sonra da ne kadar avanta aldığını, aldıysan o paralarla alt yapıya malzeme aldığını da söyleyebilecek cesaretin var mı?

Sayın Başkan! Medine dilencilerini geçtin şimdi de 7-8 Milyon’u getirene kulübü teslim ederim gerekirse bu kulüpte çaycılık bile yaparım diyorsun. Yapma be muhterem! Bu memleket ne çaycılık yapmak isteyenleri gördü, klişe laflarla ajitasyon yapma.

Sana bu kulüpte ne çaycılık yaptırırlar ne de beş kuruş para verirler. Neden biliyor musun? Sen ve idari menajerin bu şehre güven telkin etmiyorsunuz…

Harbiden Bırak Git…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Özkan Özcan ;

    Sayin Ismail AKCA, bir gazeteci olarak elestirebilirsin ki zaman zaman biz de elestiriyoruz. Bu yazinizin devami olarak Kardemir Karabuksporumuzu bu hale getirenleri de ayni uslupla elestirmenizi ve yikici olmaktan ziyade yapici cozumleriniz varsa bunlari da burada okumaktan gurbette yasayan bir KARABUKSPOR sevdalisi olarak memnun olurum. Saygilarimla.

    9 Ağustos 2018 17:25
Karabük Kız Yurdu
karabük haber