Karabük Haber Gazetesi

HASTANEDE PSİKİYATRİ DOKTORUNA TACİZ İDDİASI

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Servisi’nde görevli asistan doktor, serviste yatan bir hastanın elle tacizde bulunduğu iddiasıyla polise başvurarak şikayetçi oldu. Olay, dün akşam saatlerinde Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Bayır Mahallede bulunan ek hizmet binasındaki Psikiyatri Servisi’nde meydana geldi. Psikiyatri servisinde görevli kadın doktor E.M.K. (27), iddiaya göre, serviste yatan M.D.’yi (48) muayene ederken […]

HASTANEDE PSİKİYATRİ DOKTORUNA TACİZ İDDİASI
23 Mart 2016 - 14:57 'de eklendi.

Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Servisi’nde görevli asistan doktor, serviste yatan bir hastanın elle tacizde bulunduğu iddiasıyla polise başvurarak şikayetçi oldu.
Olay, dün akşam saatlerinde Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Bayır Mahallede bulunan ek hizmet binasındaki Psikiyatri Servisi’nde meydana geldi. Psikiyatri servisinde görevli kadın doktor E.M.K. (27), iddiaya göre, serviste yatan M.D.’yi (48) muayene ederken hastanın elle tacizine uğradı. Bunun üzerine doktor E.M.K., durumu hastane güvenliğine bildirerek polis istedi. Hastaneye gelen polis ekipleri, şikayetçi olan doktor E.M.K.’nın ifadesini almak üzere karakola götürdü. Psikiyatri hastası M.D.’nin ise tedavisinin tamamlanmasından sonra karakola götürülerek ifadesinin alınacağı öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER