Karabük Haber Gazetesi

HER YERİMİZ KİRLİ!

Karabük-Yenice Karayolu üzerinde Menise Köyü mevkiinde yol kenarına ve şahıs arazilerine atılan büyük çoğunluğu cam ve diğer inşaat atıkları dikkat çekiyor. Çevreyi göz göre kirletenlerin kim olduğu bilinmezken, yetkilileri çevreyi bu şekilde kirletenlere karşı göreve çağırıyoruz

HER YERİMİZ KİRLİ!
01 Şubat 2016 - 10:53 'de eklendi.

Gün geçmiyor ki çevre ve hava kirliliği ile ilgili haberler yazılı ve görsel basında yer almasın. Yapılan onca habere uyarılara ve cezalara rağmen çevre düşmanları doğamızı, havamızı suyumuzu kirletmeye devam ediyor.

Karabük-Yenice karayolundaki yol kenarına ve yol kenarında bulunan bazı şahıs arazilerine atılan inşaat atıkları objektiflerimize takıldı. Büyük çoğunluğu cam olan bu atıklar tehlike yaratıyor. Kim ve kimler tarafından atıldığı tam bilinmezken, mevkiye yakın bölgedeki köylüler bu tür inşaat atıklarının gece yarısı el ayak çekildikten sonra atıldığını iddia ettiler.

Yol bolunca dikkat çeken bu görüntü karşısında başta Valilik olmak üzere Karayollarını ve Çevre Müdürlüğünü göreve çağırıyor, bu tür olayların takibi, cezalandırılması konusunda yetkilileri uyarıyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER