Karabük Haber Gazetesi

İLÇE ADAYLARI AÇIKLANIYOR

AK Parti’de uzun bekleyiş yarın sona eriyor. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ilçelerde belediye başkan adayı gösterilecek isimler yarın açıklanacak. Ha yarın ha bugün açıklanacak denilen Ak Parti’nin ilçe belediye başkan adaylının isimlerinin açıklanmasından sonra ilçelerde de seçin çalışmaları hız kanacak. Her aday adayı kendisinin belediye başkan adayı olarak gösterileceğini tahmin […]

İLÇE ADAYLARI AÇIKLANIYOR
10 Ocak 2019 - 13:31 'de eklendi.

AK Parti’de uzun bekleyiş yarın sona eriyor. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde ilçelerde belediye başkan adayı gösterilecek isimler yarın açıklanacak. Ha yarın ha bugün açıklanacak denilen Ak Parti’nin ilçe belediye başkan adaylının isimlerinin açıklanmasından sonra ilçelerde de seçin çalışmaları hız kanacak. Her aday adayı kendisinin belediye başkan adayı olarak gösterileceğini tahmin ederken, bir isim belediye başkanı adayı olarak açıklanacak ve 31 Mart’ta Ak Parti o isim ile seçimlere girecek.

SAFRANBOLU VE YENİCE’DE EN ÇOK MERAK EDİLEN İLÇELER

Aday aday müracaatlarının sona ermesi ile birlikte özellikle Safranbolu ve Yenice’de kimin belediye başkan adayı olarak gösterileceği merak edilen ilçeler arasında yer alıyordu. Safranbolu ve Yenice’de bugün belediye başkan adaylarının açıklanması ile meraklar sona ermiş olacak.

EFLANİ VE YORTAN AYNI İSİMLER OLABİLİR

AK Parti Elfani’de Mevcut Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ile, Yortan’da ise Yılmaz Tıryaki ile seçimlere girmesi bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber