Karabük Haber Gazetesi

İlhan Hoca Göreve Başladı

Karabükspor’da olağanüstü genel kuruda Başkanlığa tekrar aday olan Mehmet Yüksel, yeni yönetimiyle çalışmalara başladı. Yönetim kurulu toplantısı ile görev dağılımını yaptı. Seçim sonrası Taner hoca 126 profesyonel takım arasında tek transfer tahtasını açtıramayan kulübüz diyerek gitme sinyalini verdi. Bu demeci daha önceden transfer sezonu bitince de yapmıştı. Aradan uzun zaman geçtikten sonra yineleyince takımdan ayrılmak […]

İlhan Hoca Göreve Başladı
15 Mart 2019 - 15:54 'de eklendi.

Karabükspor’da olağanüstü genel kuruda Başkanlığa tekrar aday olan Mehmet Yüksel, yeni yönetimiyle çalışmalara başladı. Yönetim kurulu toplantısı ile görev dağılımını yaptı. Seçim sonrası Taner hoca 126 profesyonel takım arasında tek transfer tahtasını açtıramayan kulübüz diyerek gitme sinyalini verdi. Bu demeci daha önceden transfer sezonu bitince de yapmıştı. Aradan uzun zaman geçtikten sonra yineleyince takımdan ayrılmak istediğini deklare etmiş oldu. Hocanın takımdan ayrıldığı açıklaması yapılınca yeni Teknik direktör kim olacak sorusu konuşulmaya başlandı. Dün yapılan yönetim kurulu toplantısında Karabükspor da forma giymiş Pro lisansına sahip İlhan Özer gündeme geldi. Bugün de kendisiyle yapılan son görüşmede takımın başına getirildi. İlhan hoca Karabükspor da uzun yıllar futbolculuk, futbolculuk kariyerinden sonra alt yapılarda hocalık yapmıştı. Kulübü, oyuncuları çok iyi bilen birisi. Daha önceki yönetimlerde de adı gündeme gelmiş olmamıştı. O, günlerde de kendisi ile yaptığım görüşmelerde görev ne zaman verilirse kaçmam kabul ederim, maddi boyutuna bakmam demişti. Şimdi, ekonomik sıkıntılarla boğuşulurken, dışarıdan birisini getirmek gereksizdi. Takım da zaten düşmeyi garantilemişken İlhan hoca’ya fırsat verilmesi kendisi için de bir şans oldu. Alınan bu karar çok isabetli.

Kimse İlhan hocadan seri galibiyetler beklemesin. 37 haftadır takım maç kazanamıyor. Son 4 hoca takıma 3 puan kazandıramamışken İlhan hocadan Şapkadan tavşan çıkartması beklenemez. Umarım ilk 3 puanı kazandıran hoca olur. Elindeki kadro belli, takım ilk golü yedikten sonra  kırılgan oluyor ve arka arkaya goller yemeye başlıyor. Futbolcular da hem fizik, hem de mental yorgunluk var.

İlhan hoca futbolcularla yaptığı ilk toplantıda oyuncularından galibiyet istediğini söyledi. Ne diyelim hocan, kimsenin başaramadığını sen başarırsın.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber