Karabük Haber Gazetesi

İNATLA BAŞKANLIK OLUR MU?

Kardemir Karabükspor her geçen gün batağa doğru sürükleniyor. 21 Şubat 2018 tarihinde Kardemir Karabükspor’un başkanlığına oturan Mehmet Aytekin ve yönetimi göreve geldiği günden bu güne hiçbir varlık gösteremediği gibi son günler de de takımı menejerlik şirketinin ağlarına teslim etti. Kimdir bu MEC Menajerlik şirketi; Türkiye’de adını şaibeden şaibeye taşıyan MEC menajerlik şirketi şike davalarının yanında, […]

İNATLA BAŞKANLIK OLUR MU?
02 Temmuz 2018 - 17:04 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor her geçen gün batağa doğru sürükleniyor.
21 Şubat 2018 tarihinde Kardemir Karabükspor’un başkanlığına oturan Mehmet Aytekin ve yönetimi göreve geldiği günden bu güne hiçbir varlık gösteremediği gibi son günler de de takımı menejerlik şirketinin ağlarına teslim etti.

Kimdir bu MEC Menajerlik şirketi; Türkiye’de adını şaibeden şaibeye taşıyan MEC menajerlik şirketi şike davalarının yanında, A Milli Takıma çağırılması “skandal” olarak karşılanan Erol Erdal Alkan menajerliğini yapmış ama ne hikmetse yaşanan skandalın bir gün öncesinde bu oyuncunun menajerliğini bıraktığını açıklamıştı.

İşte Kardemir Karabükspor kulübünü adı her türlü şaibeye karışmış bir şirketin kollarına bırakmış kulüp başkanı Mehmet Aytekin’in ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı acaba!

Aynı Mehmet Aytekin Herve Kage transferinde komisyon ücreti olarak 3500 Euro para aldığını söyledi ve bu paraları altyapının ihtiyaçlarında kullandığını beyan etti. Her ne olursa olsun bir kulüp başkanı kendini avantacı olarak ilan edemez.

Göreve geldiği günden bu güne 8 yönetim kurulu üyesini istifalarını hiç umursamayan başkan Aytekin’in hala ısrarla kulübü kongreye götürmemesi kamuoyunda masumane bir duruş olarak karşılanmıyor.

HANİ MENAJERLERE PARA ÖDEMEYECEKTİN..!

Karabükspor’u şampiyon yapacak kadroyu kuracağız diye açıklama yapan başkan Aytekin diğer taraftan paramız yok diye isyan ediyor. Resmi olarak transfer yasağı geldiğine dair bir belge gösterilemezken menajer Süha Sidal ilk işimiz transfer yasağını kaldırmak diyor. Bunu diyen kim? Karabükspor’un resmi olmayan menajeri. Kulüple sözleşme imzalamamış kişi. Yanında da 61 Yaşında hayatında 3 takım çalıştırmış 34 maçta hocalık yapmış Milli futbolcu Burak Yılmaz’ın babası Fikret Yılmaz.

Yapmayın beyler pabuç bu kadar ucuz olmamalı…!

İDDİALAR KOL GEZİYOR..! 

Traore ve Çağların Karabükspor’dan alacaklarını anlaşma sağlanan MEC menajerlik şirketi tarafından ödendiği bu iki futbolcuyla beraber genç futbolcu Tayyibi’de başka kulüplere satarak paraları şirket, avantayı Mehmet Aytekin mi alacak?

Zaman geçirtmekten oyalamaktan başka bir şey yapmayan başkan Aytekin’e sosyal medya üzerinden de tepkiler var.

Olur ya birileri aman ağzından falan kaçırmasın “Eli oğlu yedi ya, birazda bizimkiler yesin!” ele güne rezil olunmasın!

Öte yandan kulübün içinde bulunduğu çıkmaza seyirci kalan Karabük’ün muhteşem eşrafı, şehrin büyük değeri Karabükspor’un batağa doğrun sürüklenmesine tek kelime ile seyirci kalıyor…

Sözün özü; Bu şehrin sahibi yok..!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Sadik ;

    Bu karabükspora her gelen yonetim bir skandala imza atmak zorunda mi? Karabükspora sahip cikmayan siyasiler ve sözünün eri(!) Belediye başkani bunun bedelini halka öderler.

    3 Temmuz 2018 14:42
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu