Karabük Haber Gazetesi

İSHAK DOĞAN TAKIMDAN AYRILIYOR

Trabzonspor’dan Kardemir Karabükspor’a transfer olan İshak Doğan, mutsuz olduğunu ifade edince Kardemir Karabükspor yöntemi, İshak’tan takım bulmasını istedi. Hollanda’nın Arnhem bölgesinde ikinci etap kamp çalışmalarını sürdüren Kardemir Karabükspor, İshak Doğan’ın kadroda yer alamayacağını düşünmesi ve mutsuz olduğunu bildirmesi üzerine kendine takım bulmasını istedi. “Hiç kimse Karabükspor’dan üstün değil” Konuyla ilgili açıklama yapan Kardemir Karabükspor Kulüp […]

İSHAK DOĞAN TAKIMDAN AYRILIYOR
02 Ağustos 2016 - 13:20 'de eklendi.

Trabzonspor’dan Kardemir Karabükspor’a transfer olan İshak Doğan, mutsuz olduğunu ifade edince Kardemir Karabükspor yöntemi, İshak’tan takım bulmasını istedi.
Hollanda’nın Arnhem bölgesinde ikinci etap kamp çalışmalarını sürdüren Kardemir Karabükspor, İshak Doğan’ın kadroda yer alamayacağını düşünmesi ve mutsuz olduğunu bildirmesi üzerine kendine takım bulmasını istedi.

20160802AW816198_01“Hiç kimse Karabükspor’dan üstün değil”
Konuyla ilgili açıklama yapan Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, 2 yıllık sözleşmesi bulunan İshak Doğan’ın antrenman öncesi takımdan ayrılmak istediğini söylemesi üzerine İshak Doğan’dan takım bulmasını istediklerini ifade etti. İshak’ı mutlu olmadığını için gönderdiklerini söyleyen Tankut, “Hiç kimse Kardemir Karabükspor’dan üstün değil o yüzden de mutlu olacağı kulübe gitsin. Biraz uyum problemi yaşıyor. Trabzonspor’da da herhalde aynı sorunu yaşadı” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER