Karabük Haber Gazetesi

İstifa Neden Saklandı

Kardemir Karabükspor’un yeni yönetimi 21 Mart Çarşamba günü olağanüstü genel kurulda Mehmet Aytekin başkanlığında göreve gelmişti. Başkan ve 13 kişilik yönetim kurulu listesinden bir kişi seçimden 3 gün sonra istifa edeceğini yönetimde haberler gelmeye başlamıştı. Bunun ilk sinyalini As başkanlık görevine getirilen Karabük’ün iş adamlarından ve kulüpte futbol oynamış Mustafa Hatipoğlu’nun göreve geldikleri ilk maç […]

İstifa Neden Saklandı
08 Mart 2018 - 10:31 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor’un yeni yönetimi 21 Mart Çarşamba günü olağanüstü genel kurulda Mehmet Aytekin başkanlığında göreve gelmişti. Başkan ve 13 kişilik yönetim kurulu listesinden bir kişi seçimden 3 gün sonra istifa edeceğini yönetimde haberler gelmeye başlamıştı. Bunun ilk sinyalini As başkanlık görevine getirilen Karabük’ün iş adamlarından ve kulüpte futbol oynamış Mustafa Hatipoğlu’nun göreve geldikleri ilk maç olan Malatya’ya deplasmana gitmemesiyle doğruluk payını arttı.

Kulüp internet sitesinde ise Mustafa Hatipoğlunun resmi kaldırılarak, Asbaşkanlık görevinde Tesisler ve idare sorumlusu görevlerini yürüten Selçuk Ergin’in resmi yer alması istifanın gerçekleştiğini gösteriyor.

Öğrendiğimize göre Hatipoğlu, 26. Mart Pazartesi günü’de Noter kanalıyla kulübe istifasını sunmuş. Epey bir süre istifa işleme alınmamış daha sonra istifası kabul edilerek işleme alınmış.

1 Hafta bile görevde kalmayan Hatipoğlu, istifa gerekçesini henüz bilmiyoruz. Umarız kısa sürede ne gördü de istifa etme gereğini duydu bunu kamuoyuyla paylaşırsa öğrenilebilir.

Kulüp böyle önemli bir görevdeki kişinin istifasını kamuoyuna neden duyurmadı, gizleme gereği duydu. Yoksa hemen yönetimde istifalar başladı, bu yönetimde kısa sürer gibi kamuoyu baskısını hissetmemek için mi saklama gereği duyuldu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
Karabük Kız Yurdu