Karabük Haber Gazetesi

KAMP DÖNEMİ BELLİ OLDU

Süper lige bir yıl aradan sonra yeniden çıkan Kardemir Karabükspor’da 2016-2017 sezonu hazırlıkları kapsamında ilk kamp dönemi belli oldu. Karabükspor kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, yeni sezon öncesi ilk kamplarını 6 Temmuz’da Kızılcahamam’da başlayacaklarını söyledi. Başkan Tankut, yeni sezon öncesi hazırlıklarının devam ettiğini belirterek, “34 haftalık zorlu periyodun ardından hak ettiğimiz Süper Lig’e bir sezon […]

KAMP DÖNEMİ BELLİ OLDU
25 Mayıs 2016 - 1:17 'de eklendi.

Süper lige bir yıl aradan sonra yeniden çıkan Kardemir Karabükspor’da 2016-2017 sezonu hazırlıkları kapsamında ilk kamp dönemi belli oldu. Karabükspor kulüp başkanı Hikmet Ferudun Tankut, yeni sezon öncesi ilk kamplarını 6 Temmuz’da Kızılcahamam’da başlayacaklarını söyledi.
Başkan Tankut, yeni sezon öncesi hazırlıklarının devam ettiğini belirterek, “34 haftalık zorlu periyodun ardından hak ettiğimiz Süper Lig’e bir sezon aradan sonra yeniden çıktık. Yeni sezon öncesi kamp çalışmaları kapsamında ilk kampımızı Ramazan Bayramının ikinci günü olan 6 Temmuz’da Kızılcahamam’da başlayacağız. Burada takımızı 12 günlük kamp yapacak. Ardından ikinci kamp için yurt dışına gidecek ve burada da 5 hazırlık maçı gerçekleştirecek” dedi.
Başkan Tankut, transfer çalışmaları konusunda da önümüzdeki haftadan itibaren çalışmalara başlayacaklarını ve hedeflerinin kamp başlangıcına kadar bitirmeyi hedeflediklerini de kaydetti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER